Готовий бізнес з реставрації подушок

 

Раді вітати Вас на сайті компанії "Пуховий Мир". Основним напрямком діяльності нашої фірми є створення конкурентоспроможних підприємств у сфері побутового обслуговування. Ми пропонуємо Вам відкрити свою справу в сфері послуг.

Наша компанія допоможе Вам зайнятися бізнесом і відкрити салони з реставрації подушок, чищення подушок перин і ковдр. Бізнес у сфері побутового обслуговування на сьогоднішній день є одним з найбільш доступних і перспективних.

Перевага даного бізнесу в невеликих початкових вкладеннях і швидкі окупності. Як показав час, цей бізнес довговічний і зарекомендував себе як стабільний, він не має сезонності, справа йде в будь-який час і, як правило, салони з чищення працюють щодня, що також додає цьому бізнесу привабливості.

Продукція запатентована. Патент на корисну модель №71072 виданий Шевченку Євгену Олексійовичу, директору та засновнику компанії "Пуховий Мир". Всі права на продукцію надійно захищені. Будь-яке копіювання обладнання, або використання без дозволу на продукцію буде переслідуватися за Законом про захист авторських прав!

Компанія «Пуховий Мир» є динамічною фірмою у сфері виробництва обладнання для чищення подушок. Ми є лідерами в цій галузі. В даний час почастішали випадки недобросовісної конкуренції з боку виробників обладнання для відновлення подушок. На жаль, виробники старого, неліквідного і морально застарілого продукту, намагаються оббрехати компанію «Пуховий Мир» і розміщують на своїх сайтах неправдиву інформацію. При цьому розміщуються фото, а також висновки експертів, на яких немає ні підпису, ні печатки. Ми заявляємо, що інформація, про продукцію, що випускається нами, яка розміщена на інших ресурсах, без нашого відома, є брехнею, мета якої обмовити добре ім'я нашої компанії.

Наша країна зробила європейський вибір і дуже шкода, що несумлінні компанії діють брудними методами на ринку.


Чому вибирають обладнання компанії "Пуховий Мир"?


 

 

Читати усе...