14.06.2022 р. Змінені ціна на обладнання в гривні!

Шановні наші партнери. У зв'язку із збільшенням курсу долара ми змушені підвищити вартість обладнання у національній валюті. У доларовому еквіваленті ціна не змінилася. Це непростий крок, але наша компанія змушена піти на нього, тому що значно зросли комплектуючі.

Успіху Вам та Вашому бізнесу!


 

 
02.02.2022 р. Краща в січні "Vita Start"

У січні 2022 року найкраща, вкотре, установка для реставрації подушок - "Vita Start". Головна перевага цього апарату для чищення подушок, перин та ковдр – це якість очищення пухо-перового матеріалу, а також зручність роботи оператора. Малі габарити та вбудований пилосос роблять "Vita Start" незамінним для використання його в мобільних майстернях для чищення пера.

Вибирайте найкраще.

Успіхів Вам та вашому бізнесу! 
04.01.2022 р.Зміна ціни на обладнання с 15 січня!

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що через збільшення вартості комплектуючих з 15 січня 2022 року буде підвищено ціну на обладнання торгової марки "Vita Start" від 10 до 15%. Хто хотів придбати, але відкладав покупку – зробіть замовлення та отримайте обладнання для реставрації подушок за цінами, які вказані на сайті.

Успіхів Вам та Вашому бізнесу! 
19.12.2021 р. Новорічна акція!

19.12.2021 р. Новорічна акція!

З 20 грудня 2021р. до 31 грудня 2021 р. компанія "Пуховий Мир" надає знижку на обладнання торгової марки "Vita Start".

У цей період новорічна знижка на обладнання становитиме - 10%.

Поспішайте купити обладнання для чищення пера за зниженими, новорічними цінами.

Акційна пропозиція діє поки товар є на складі.

Успіху Вам та Вашому бізнесу! 
01.12.2021 р. В листопаді лідер "Vita Start"

У листопаді лідер – установка "Vita Start". Три блоки чищення, зручність роботи оператора, наявність вбудованого пилососа, можливість виготовити ковдру та перину – це неповний перелік усіх функцій цього обладнання. Також є можливість виготовити установку "Vita Start" з подовженою базою, більше на 20 см, для більш комфортного виготовлення ковдр.

Відкривайте бізнес із реставрації подушок та працюйте на себе!

Успіхів Вам та Вашому бізнесу! 
02.11.2021 р. Лідер незмінний!

У жовтні 2021 р. лідер не змінюється. Як і раніше, "Vita Start" - найпопулярніша у наших клієнтів. Це один із найкращих апаратів для чищення подушок. Три блоки чищення, вбудований пилосос, невеликі габарити та багато інших функцій роблять цю модель найпопулярнішою серед усіх моделей обладнання. Купуйте обладнання для реставрації подушок та працюйте на себе!

Успіхів Вам та Вашому бізнесу!


 
08.10.2021 р. Зміна лідера!

У серпні-вересні найкраща установка для чистки пера - "Vita Start". Завдяки потрійному очищенню пера "Vita Start" є одним з кращих апаратів для реставрації подушок. Устаткування підходить і для пересувної майстерні з чищення пера і для стаціонарного пункту. Невеликі габарити, вбудований пилосос для збору відходів, можливість зробити ковдру, перину і багато іншого.

Відкривайте свою справу і працюйте на себе!

Успіху Вам і Вашому бізнесу! 
01.07.2021 р. Краща Optima+ та зміна цін з 15 липня

У червні переміг апарат для чищення подушок - Vita Start Optima +. Оптима - це оптимальне поєднання якості чистки подушок і вартості самого обладнання. Наявність пилососа це перш за все зручність і комфорт роботи оператора майстерні з чищення подушок.

з 15 липня буде проведено коригування ціни на обладнання для реставрації подушок пов'язана зі збільшенням вартості ламінованого ДСП, тому хто хотів, але відкладав покупку - поспішайте придбати нашу продукцію.

Успіхів Вам і Вашому бізнесу!

 


 

 

 
01.06.2021 р. В травні лідер не змінився!

У травні 2021 роки знову найкраща установка для чистки подушок "Vita Start". Цей апарат для реставрації подушок забезпечений потрійною системою очищення пера, має невеликі габаритні розміри, вбудований пилосос і ще багато функцій.


 
14.05.2021 р. Лідер "Vita Start"

У квітні найкраща "Vita Start". За якістю чищення і зручності роботи - це один з кращих апаратів з реставрації подушок. Нарешті прийшли тепло, а значить саме час відкрити бізнес з чищення подушок і почати заробляти.

Успіху Вам і Вашому бізнесу!


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 13