Vita Start Moby 31500 грн

Vita Start moby

Компанія "Пуховий Мир" представляє Вам новинку - "VITA Start Moby". Дана модель поєднала багато нових ідей і при цьому отримала компактний корпус!

Рівень якості чищення подушок абсолютно ідентичний старшим моделям! Ідеальний варіант за ціною та технічними характеристиками для використання мобільної реставрації, підходить як для професіоналів, так і для новачків!

Обладнання "VITA Start Moby" призначено тільки для виготовлення і реставрації подушок.

Установка орієнтована на використання в дуже маленьких приміщеннях або в кузові автомобільного транспорту. Заслуговують особливої уваги  габарити установки і її ціна при відмінній якості чищення і знепилювання пухо-перового наповнювача.

Систему чищення і знепилювання "Vita Start Moby" отримала від "Vita Start Optima" і при цьому довжина устаткування всього 860 мм.

 

Вартість складає:

31500 грн(900$) матеріал виготовлення - ЛДСП;

42000 грн(1200$) матеріал виготовлення - вологостійка фанера.


Особливості

Особливості установки «VITA Start Moby»:


Установка дуже оригінальна! Приймальний і завантажувальний бункер знаходяться один під іншим. Доступ в завантажувальний бункер здійснюється через приймальний бункер.

Завантажувальний бункер вміщує кількість наповнювача подушки 80х80, що є абсолютно унікальним досягненням для установок з такими габаритами. Приймальний бункер розрахований на подушку будь-якого розміру.

Блок чищення узятий від "VITA Start optima" як один з найбільш ефективних для чищення і знепилювання пухо-перового матеріалу.

Розмір блоку чищення і знепилювання в "VITA Start Moby" такий же, як і в повнорозмірних великих установках, а значить, чищення проводиться на рівні більш дорожчих моделей устаткування.

Розміри VITA "Start Moby" 860 мм довжина х 660 мм ширина х 895 мм висота.

Обслуговування установки "VITA Start Moby" здійснюється тільки у фронтальній частині.

Не дивлячись на незвичайне розташування завантажувального бункера під прийомним бункером, спостерігати за процесом реставрації можна через оглядове вікно згори. Частина підлоги завантажувального бункера має дзеркальну поверхню для контролю сліпих зон бункера.

Час чищення однії подушки на "VITA Start Moby" займає в середньому 5-7 хв.

Спостерігати за ступенем наповнення нової подушки дозволяє оглядове вікно в приймальному бункері.

Установка при своїх малих габаритах працює на 2х двигунах, загальна потужність двигунів - 2,8 кВт, що сприяє беспроблемному підняттю і чищенню навіть важкого пера. Висока потужність установки позначається і на часі чищення, чистка відбувається швидше, ніж у більш габаритних установках.

Установка "VITA Start Moby" оснащена запобіжним клапаном і системою зняття статичної напруги з робочих поверхонь. Обладнання має заземлення.

У бункері завантаження встановлені 2 лампи: лампа освітлення і лампа ультрафіолетової бактерицидної обробки наповнювача. Лампи заховані від безпосереднього контакту з очима і руками оператора.

"VITA Start Moby" ефективно чистить старий наповнювач від сміття і остяків, обезпилює пухо-перову суміш двоступінчастим способом з системою примусового відбору пилу вакуумними насосами.

Ергономіка блоку чищення не призводить до залягання корисного пера на всьому шляху проходження наповнювача. Об'єм сміття, пилу і ворсу, відібраного з одної подушки вражає!

Продуктивність новинки до 70 подушок за 8 годин роботи при відмінних показниках якості чищення і знепилювання наповнювача.

 

Процес реставраціЇ подушки на «VITA Start Moby»


Місткий завантажувальний бункер, розрахований на об'єм наповнювача подушки 80х80. Обсяг прийомного бункера достатній для подушки будь-якого розміру, можливо виготовлення полуторних ковдр.

Установка дуже надійна і компактна, низький рівень шуму - не більше 70 дБ.

Пилосос до установки поставляється окремим блоком, у вартість установки пилосос не входить. Окремий пилосос має ряд переваг перед вбудованим - це, насамперед, потужність, місткість, зручність і універсальність його застосування.

"VITA Start Moby" є одним з кращих пропозицій недорогого, зручного, компактного, продуктивного обладнання з відмінними показниками якості чищення і знепилювання старого наповнювача!

 

Додатково "VITA Start Moby" може комплектуватися пилососом.

Вартість установки "VITA Start Moby" з пилососом - 35000 грн(1000$)

Для зручності роботи компанія "Пуховий Мир" пропонує універсальний вакуумний блок, який можна приєднати до установки. Для тих реставраторів, які будуть працювати на обладнання у фургоні автомобіля, використання установки "Vita Start Moby" c таким пилососом значно полегшить роботу.

Вартість установки "VITA Start Moby" з приставним пилососом - 38500 грн(1100$)

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших співробітників. Контакти.

 

Комплект до установки:

 

1. ЗІП (запасний хомут).

 

2. Брошура, DVD диск з навчальними відеоматеріалами.

 

3. Комплект насадок і пристосувань для оператора (шланг-насадка для дистанційного заповнення завантажувального бункера, полиця для насадок, полиця для інструменту, щуп для перемішування і перевірки наповнювача).

 

4. 4 напірника в якості зразка. (70х70, 60х60, 50х70, 40х40)

 

 

Техн. характеристики

Найменування параметра Одиниця виміру
Значення
Час безперервної роботы (не більш) мин 10
Перерва між включеннями (не менш) мин 2
Напруга живлення від мережі змінного струму
В 220
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм
860±3
660±3
895±3
Маса (нето) кг 80±5%
Споживана потужнысть
кВт 2,8
Кількість персоналу людина 1
Час перебування пухо-перового матеріалу під впливом бактерицидного випромінювання, не менш мин 2