Питання-відповідь

1. Скільки часу йде на чищення однієї подушки?
2. Що входить в гарантійне обслуговування протягом одного року?
3. Чи потрібні послуги фахівця при виході з ладу вузлів устаткування?

4. Яким чином здійснюється доставка обладнання, якщо проплата зроблена на безготівковий рахунок ?

5. Яка відміна між реставрацією подушок і виробництвом подушок?

6. Яка кількість пера потрібна на одну подушку?

7. Яка система оподаткування підходить для цього бізнесу?

8. Чи можна встановити лічильник  на обладнання, щоб було видно скільки подушок відреставровано за зміну?

9. Яким чином можливо здійснювати контроль за роботою співробітників на пункті реставрації?

10. Що необхідно, для того щоб відкрити мобільний (пересувний) пункт з реставрації?

 

1.Скільки часу йде на чищення однієї подушки?

 

Все залежить від якості пера. Перо куряче чиститься довше гусячого або качиного. Забрудненість і ступінь зносу також збільшать час обробки. В середньому чистка однієї подушки складає 10-15 хвилин.

 

2. Що входить в гарантійне обслуговування протягом 1 року?

 

Під гарантійним обслуговуванням розуміється безкоштовна заміна вузлів, що вийшли з ладу. Претензії по механічним пошкодженням приймаються тільки на момент отримання обладнання при перевірці працездатності. Всі екземпляри обладнання проходять передпродажну підготовку і розраховані на безвідмовну експлуатацію не менше 8 років. У випадку виходу з ладу окремих вузлів, їх заміна здійснюється максимально швидким способом ( в основному транспортними компаніями) за рахунок продавця. Гарантія не поширюється на бактерицидну лампу і хомут.


3. Чи потрібні послуги фахівця при виході з ладу вузлів устаткування?

 

Пристрій устаткування не вимагає спеціальних навичок при заміні окремих вузлів. Вся інформація по заміні знаходиться в керівництві по експлуатації і самовчителю до обладнання.

 

4. Яким чином здійснюється доставка устаткування, якщо проплата зроблена на безготівковим рахунком?

 

Устаткування Вам доставляється або транспортною компанією ( Автолюкс, Нічний Експрес, Делівері, Нова Пошта), або під Вас замовляється вантажний автомобіль, який здійснює доставку безпосередньо до дверей. Доставка обладнання в кожному випадку обговорюється індивідуально.

 

5. Яка відміна між реставрацією подушок і виробництвом подушок?

 

Як такої відмінності немає. При реставрації подушка розривається і перо висипається в приймальний бункер, при виробництві подушки Вам потрібно подбати про сировину самостійно, закупивши попередньо пухо-перовый матеріал.

 

6. Яка кількість пера потрібна на одну подушку?

 

Кількість наповнювача залежить від якості самого пухо-перового матеріалу. Куряче перо важче пера водоплавних птахів. Тому, приміром, подушка середньої щільності з курячим наповнювачем буде значно важче аналогічного вироба з гусячого пуха. Крім цього має значення, як довго пухо-перовий наповнювач знаходився в експлуатації. У загальному випадку кількість пера визначається досвідченим шляхом: в процесі наповнення, а також за бажанням клієнта.

 

7. Яка система оподаткування підходить для цього бізнесу?

 

Для відкриття салону з реставрації подушок Вам необхідно відкрити "Приватного підприємця" і працювати на єдиному податку. Це найбільш оптимальна система роботи.

 

8. Чи можна встановити лічильник на обладнання, щоб було видно скільки подушок відреставровано за зміну?

 

Це питання виникло відразу ж при виникненні послуги чищення подушок. В даному випадку встановити лічильник не представляється можливим, оскільки кришка прийомного бункера при реставрації подушок може відкриватися кілька разів. Справа в тому, що клієнт сам пробує щільність набивання подушки і вона може здатися йому або сильно набитою, або сильно м'якою, тому прийомний бункер доведеться відкривати кілька разів.

 

9. Яким чином можливо здійснювати контроль за роботою співробітників на пункті реставрації?

 

Облік і контроль пункту реставрації необхідно здійснювати щодня. Це допоможе Вам виявити закономірності по виручці і виробів, дізнатися попит клієнтів, оцінити ефективність працівника і його вміння продавати послугу.

Найкращий спосіб контролю - встановлення відеоспостереження. Це вирішить і проблему безпеки. До того ж його наявність змусить поводитися чимніше і людей, які прийшли до вас з перевіркою. Так що витрати окупляться удвічі.

 

10. Що потрібно, щоб відкрити мобільний (пересувний) пункт з реставрації?

 

По-перше Вам знадобиться комерційний автомобіль типу Газель, Форд Транзит, Мерседес Спринтер і т.д. Саме обладнання для чищення подушок, швейна машина, генератор + треба буде обладнати поличками і всім необхідним для зручності роботи. Можна працювати і без генератора, попередньо домовившись про джерело живлення електроенергії, але це незручно і займає додатково дорогоцінний час, який можна витратити з користю.