Vita Start Optima +

Компанія "Пуховий Мир" представляє Вам чергову новинку - установка "Vita Start optima +".

Ми постійно дбаємо про зручність роботи наших клієнтів. Тепер поряд з традиційно високою якістю чищення і знепилювання пухо-перового матеріалу і синтетичного наповнювача ми додаємо зручність роботи наших клієнтів на обладнанні.

Установка "Vita Start optima +" - це модифікація установки "Vita Start Optima", але тепер вона має - блок-пилосос, який може як стикуватися з установкою "Vita Start Optima", так і працювати окремим блоком. Тепер у Вас з'явився вибір. Переносний блок-пилосос дозволить Вам встановити його так, щоб Вам було комфортно працювати в приміщенні або кузові автомобіля.

Дана новинка буде дуже корисна людям, які використовують пересувні майстерні по реставрації подушок і одночасно отримати високу якість чищення сировини з пуху і пера, а також зручність роботи на устаткуванні.

Вартість складає:

42000 (1200$) грн матеріал виготовлення - ЛДСП

54000 (1550$) грн матеріал виготовлення - вологостійка фанера.

 

Особливості

Установка "Vita Start optima +" - це Двоступінчате обезпилення на вході і виході блоку очищення з системою примусового відбору пилу вакуумними насосами + вакуумний блок, який сконструйований таким чином, що є продовженням обладнання.


Блок пилосос має свій вакуумний двигун, тому може використовуватися окремо, не стикуючи до обладнання, а встановлюватися там, де Ви побажаєте.

Блок пилосос має досить великий розмір. Мішком для сміття служить старий напірник, розмір якого може бути 80*80. Це дуже важливо. Тепер Вам можна відпрацювати цілий день на обладнанні не піклуючись про стан наповнення сміттєвого мішка.

Також тепер Ви зможете надати клієнтам функції вакуумування виробу, що раніше було неможливо зробити, працюючи на "Vita Start Optima".

Більш детальну інформацію, опис і принципом дії "Vita Start Optima+" Ви знайдете на сторінці "Vita Start Optima"

 

Комплект до установки:

1. ЗІП (запасний хомут).

2. Брошура, DVD диск з навчальними відеоматеріалами.

3. Комплект насадок і пристосувань для оператора (шланг-насадка для дистанційного заповнення завантажувального бункера, полиця для насадок, полиця для інструменту, щуп для перемішування і перевірки наповнювача, насадка для вакуумування вироби).

4. 4 напірника в якості зразка. (70х70, 60х60, 50х70, 40х40)

 

Техн. характеристики

Найменування параметра Одиниця виміру
Значення
Час неперервної роботы (не більш) мин 10
Перерва між включеннями (не менш) мин 2
Напруга живлення від мережі перемінного струму
В 220
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм
1300(+210)±3
690±3
870±3
Масса (нетто) кг 120(140)±5%
Споживана потужність
кВт 2,8
Кількіть робітників
людина 1
Час витримки дії бактерицидної лампи
мин 2

 

 

Vita Start moby

Компанія "Пуховий Мир" представляє Вам новинку - "VITA Start Moby". Дана модель поєднала багато нових ідей і при цьому отримала компактний корпус!

Рівень якості чищення подушок абсолютно ідентичний старшим моделям! Ідеальний варіант за ціною та технічними характеристиками для використання мобільної реставрації, підходить як для професіоналів, так і для новачків!

Обладнання "VITA Start Moby" призначено тільки для виготовлення і реставрації подушок.

Установка орієнтована на використання в дуже маленьких приміщеннях або в кузові автомобільного транспорту. Заслуговують особливої уваги  габарити установки і її ціна при відмінній якості чищення і знепилювання пухо-перового наповнювача.

Систему чищення і знепилювання "Vita Start Moby" отримала від "Vita Start Optima" і при цьому довжина устаткування всього 860 мм.

 

Вартість складає:

31500 грн(900$) матеріал виготовлення - ЛДСП;

42000 грн(1200$) матеріал виготовлення - вологостійка фанера.


Особливості

Особливості установки «VITA Start Moby»:


Установка дуже оригінальна! Приймальний і завантажувальний бункер знаходяться один під іншим. Доступ в завантажувальний бункер здійснюється через приймальний бункер.

Завантажувальний бункер вміщує кількість наповнювача подушки 80х80, що є абсолютно унікальним досягненням для установок з такими габаритами. Приймальний бункер розрахований на подушку будь-якого розміру.

Блок чищення узятий від "VITA Start optima" як один з найбільш ефективних для чищення і знепилювання пухо-перового матеріалу.

Розмір блоку чищення і знепилювання в "VITA Start Moby" такий же, як і в повнорозмірних великих установках, а значить, чищення проводиться на рівні більш дорожчих моделей устаткування.

Розміри VITA "Start Moby" 860 мм довжина х 660 мм ширина х 895 мм висота.

Обслуговування установки "VITA Start Moby" здійснюється тільки у фронтальній частині.

Не дивлячись на незвичайне розташування завантажувального бункера під прийомним бункером, спостерігати за процесом реставрації можна через оглядове вікно згори. Частина підлоги завантажувального бункера має дзеркальну поверхню для контролю сліпих зон бункера.

Час чищення однії подушки на "VITA Start Moby" займає в середньому 5-7 хв.

Спостерігати за ступенем наповнення нової подушки дозволяє оглядове вікно в приймальному бункері.

Установка при своїх малих габаритах працює на 2х двигунах, загальна потужність двигунів - 2,8 кВт, що сприяє беспроблемному підняттю і чищенню навіть важкого пера. Висока потужність установки позначається і на часі чищення, чистка відбувається швидше, ніж у більш габаритних установках.

Установка "VITA Start Moby" оснащена запобіжним клапаном і системою зняття статичної напруги з робочих поверхонь. Обладнання має заземлення.

У бункері завантаження встановлені 2 лампи: лампа освітлення і лампа ультрафіолетової бактерицидної обробки наповнювача. Лампи заховані від безпосереднього контакту з очима і руками оператора.

"VITA Start Moby" ефективно чистить старий наповнювач від сміття і остяків, обезпилює пухо-перову суміш двоступінчастим способом з системою примусового відбору пилу вакуумними насосами.

Ергономіка блоку чищення не призводить до залягання корисного пера на всьому шляху проходження наповнювача. Об'єм сміття, пилу і ворсу, відібраного з одної подушки вражає!

Продуктивність новинки до 70 подушок за 8 годин роботи при відмінних показниках якості чищення і знепилювання наповнювача.

 

Процес реставраціЇ подушки на «VITA Start Moby»


Місткий завантажувальний бункер, розрахований на об'єм наповнювача подушки 80х80. Обсяг прийомного бункера достатній для подушки будь-якого розміру, можливо виготовлення полуторних ковдр.

Установка дуже надійна і компактна, низький рівень шуму - не більше 70 дБ.

Пилосос до установки поставляється окремим блоком, у вартість установки пилосос не входить. Окремий пилосос має ряд переваг перед вбудованим - це, насамперед, потужність, місткість, зручність і універсальність його застосування.

"VITA Start Moby" є одним з кращих пропозицій недорогого, зручного, компактного, продуктивного обладнання з відмінними показниками якості чищення і знепилювання старого наповнювача!

 

Додатково "VITA Start Moby" може комплектуватися пилососом.

Вартість установки "VITA Start Moby" з пилососом - 35000 грн(1000$)

Для зручності роботи компанія "Пуховий Мир" пропонує універсальний вакуумний блок, який можна приєднати до установки. Для тих реставраторів, які будуть працювати на обладнання у фургоні автомобіля, використання установки "Vita Start Moby" c таким пилососом значно полегшить роботу.

Вартість установки "VITA Start Moby" з приставним пилососом - 38500 грн(1100$)

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших співробітників. Контакти.

 

Комплект до установки:

 

1. ЗІП (запасний хомут).

 

2. Брошура, DVD диск з навчальними відеоматеріалами.

 

3. Комплект насадок і пристосувань для оператора (шланг-насадка для дистанційного заповнення завантажувального бункера, полиця для насадок, полиця для інструменту, щуп для перемішування і перевірки наповнювача).

 

4. 4 напірника в якості зразка. (70х70, 60х60, 50х70, 40х40)

 

 

Техн. характеристики

Найменування параметра Одиниця виміру
Значення
Час безперервної роботы (не більш) мин 10
Перерва між включеннями (не менш) мин 2
Напруга живлення від мережі змінного струму
В 220
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм
860±3
660±3
895±3
Маса (нето) кг 80±5%
Споживана потужнысть
кВт 2,8
Кількість персоналу людина 1
Час перебування пухо-перового матеріалу під впливом бактерицидного випромінювання, не менш мин 2

 

 

Vita Start Optima

Компанія "Пуховий Мир" представляє Вам довгоочікувану новинку - Установку для реставрації і виготовлення пухо-перових виробів -

"VITA Start optima" яка є оптимальним рішенням для організації власного бізнесу з мінімальними витратами для повноцінного і якісного надання послуг!

Ця установка є нашою безкомпромісною пропозицією вибору недорогого, а головне висококласного обладнання, особливо на допомогу починаючим підприємцям, а також для тих, хто відчуває фінансові труднощі початкового етапу.

"VITA Start optima" - найкраща пропозиція на ринку в класі бюджетного обладнання з якістю чищення і функціональністю установок більш високого класу!

Вартість складає:

36500 грн(1050$) матеріал виготовлення - ЛДСП;

47500 грн(1350$) матеріал виготовлення - вологостійна фанера.


"VITA Start optima" - максимум можливостей і нічого зайвого!

Опис

"VITA Start optima" є синтезом всього найкращого і передового, що є в нашому обладнанні!

Коротко про особливості й переваги установки "VITA Start optima":

Великі оглядові вікна в завантажувальному і приймальному бункерах, необхідні для спостереження за процесом реставрації як оператора, так і клієнта.

Двоступінчате обезпилення на вході і виході блоку очищення з системою примусового відбору пилу вакуумними насосами.

Ергономіка блоку очищення не призводить до розташування корисного пера на всьому шляху проходження наповнювача. Об'єм сміття, пилу і ворсу, відібраного з однієї подушки, вразить не тільки Вас, але і клієнта! Габарити блоку очищення такі ж, як і у великому повнорозмірному обладнанні!

Висока якість чищення і знепилювання установки підтверджується відсутністю пилового обідка в готовому виробі після реставрації. Перо і напірник без слідів пилу!

Конструкція установки дозволяє ефективно працювати й на одному двигуні для чищення наповнювача. (Використання 1-го чи 2-х двигунів впливають на час і якість чищення).

Місткий завантажувальний бункер, розрахований на об'єм подушки 80х80. Приймальний бункер придатний для виготовлення подушок і ковдр будь-якого розміру.

Обладнання має запобіжний клапан, систему зняття статичної напруги, також є комплект насадок і пристосувань в допомогу оператору.

Установка дуже надійна і компактна, може використовуватися у мобільних майстернях для чишення подушок. Низький рівень шуму - не більше 70 дБ. Споживання електроенергії - 1,4 або 2,8 кВт/год.

Пилосос поставляється окремим блоком, що робить його більш універсальним і зручним у застосуванні.

 

За рахунок відсутності вбудованого пилососа "VITA Start optima" отримала такі переваги:

 

1. як чищення наповнювача (великий блок очищення),

2. об"єм завантажувального і прийомного бункерів при компактних розмірах,

3. безумовно, в ціні.

4. обладнання обслуговується тільки у фронтальній частині.

Кожна наша новинка завжди буде краще попередніх моделей. Це стосується і бюджетного сегмента обладнання!

Комплект до установки:

 

1.ЗІП (запасний хомут)

2.Брошура, DVD диск з навчальними відеоматеріалами.

3.Комплект насадок і пристосувань для оператора ( насадка для вакумування, насадка для заповнення ковдр, полиця для насадок, полиця для інструменту, щуп для перемішування і перевірки наповнювача).

4. 4 напірника в якості зразка (70х70, 60х60, 50х70, 40х40).

 

Додатково "VITA Start optima" може комплектуватися пилососом.

Вартість установки "VITA Start optima" з пилососом 42000 грн

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших співробітників. Контакти

Техн. характеристики

Найменування параметра Одиница виміру Значення
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм
1300±3
690±3
870±3
Маса (нето) кг 120±5%
Напруга живлення від мережі перемінного струму В 220
Споживана потужність кВт 2,8
Час неперервної роботи (не більш) мин 10
Перерва між включеннями (не менш) мин 2
Колькість персонала людина 1
Час відержки пухо-першого матеріалу під впливом бактерицидної випромінювання (не менш) мин 2

Пилосос

Компанія "Пуховий Мир" представляє Вам - Універсальний Вакуумний Блок - багатофункціональний пилосос з додатковими функціями, пристосований для прибирання пунктів реставрації виробів з пуху і пера, так і для домашніх і промислових приміщень.

Цей пристрій буде особливо цікавий тим реставраторам, які використовують обладнання першого покоління, в якому немає вбудованого пилососа. Справа в тому, що мішок для збору сміття в звичайному побутовому пилососі дуже малий, і операторові постійно потрібно висипати сміття , що викликає незручності в роботі. Тепер Вам не потрібно постійно очищати мішок для збору сміття, а просто встановити старий напірник в пристрій і працювати далі. За рахунок збільшення обсягу пилососа до 16 літрів, операція заміни старого напірника здійснюється 1 раз в день.

Вартість - 8700 грн(250$)


Опис

 

Основні переваги даного пристрою:

 

1. простота в експлуатації - живиться від звичайної розетки 220В, не вимагає покупки спеціальних фільтрів, заправки водою та інших технічних особливостей;

 

2. компактність - займає мало місця, якщо пилосос не потрібен, блок можна просто засунути під стіл;

 

3. встановлений на роллерных опорах, що дозволяє легко пересувати блок по приміщенню;

 

4. великий об'єм робочої камери - не менше 16 літрів;

 

Установка є ідеальним варіантом для розширення послуг у салонах реставрації, а також для підприємств, що виготовляють ковдри з натурального і синтетичного наповнювача.

 

 

Особливості даного пристрою:

 

- потужний промисловий пилососний двигун, що дозволяє прибрати абсолютно будь-яке сміття, від дрібного пилу, до каміння;

- довгий гнучкий армований шланг для промислових пилососів - 3 м, що дозволяє без зусиль дотягнутися до самих важкодоступних місць;

- кришка виготовлена у вигляді м'якого пуфа - у перервах між прибиранням можна використовувати як сидіння;

- додаткова функція - вакумування готових подушок в поліетиленові пакети, обсяг виробу при цьому зменшується в 3-4 рази, що дозволяє легко помістити подушку в пакет і без проблем донести до будинку. Для користування даною функцією в комплекті поставляється спеціальна насадка;

- і одна з найважливіших переваг - не треба ніяких спеціальних мішків для сміття, достатньо встановити старий напірник!

 

Також є можливість виготовлення універсального вакуумного блоку на замовлення по Вашим розмірам.

 

Техн. характеристики

Найменування параметра Единица  виміру
Значення
Об"єм камери сміттєзбірника (не менш) л 22
Напруга живлення від мережі перемінного струму
В 220
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм
400
400
400
Маса (нето) кг 16
Споживана потужність
кВт 1,4
Кількість персонала людина 1

Vita Start maxi

Установка "Vita Start Maxi"

 

Універсальна автоматизована багатофункціональна установка "VITA Start maxi" з потрійною системою знепилювання й очищення наповнювача, з функцією сушіння гарячим повітрям і перемішування наповнювача.


Нове покоління обладнання для комплексного якісного чищення наповнювача з пуху і пера, призначене для реставрації (виготовлення) аксесуарів для сну - подушок, перин, ковдр.

Вартість складає:

93000 грн(2650$) матеріал виготовлення - ЛДСП

107000 грн(3050$) матеріал виготовлення - вологостійка фанера

 

Опис

Опис

"VITA Start maxi" на сьогоднішній день є найкращим і ефективним обладнанням для обробки та очищення будь-якого складу перопухової суміші (ефективна система сушіння і перемішування матеріалу усуває проблему реставрації пухо-перовых виробів з вологим важким наповнювачем або великим пером).

В першу чергу рекомендуємо придбання установки "VITA Start maxi" реставраторам, що знаходяться в регіонах з вологим кліматом, де вологість повітря не дозволяє добре просушувати вироби.

Установка "VITA Start maxi" може працювати в ручному і автоматичному режимах.

В ручному режимі установка може здійснювати всі операції реставрації окремо (усі функції вимикаються), тобто:

 

* сушити наповнювач до необхідної температури і вологості;

* перемішувати необхідний час для розбивання вологих липких грудок наповнювача, здійснювати його распушення;

* виробляти якісну чистку і знепилювання наповнювача за допомогою тройної системи чищення;

* виготовляти подушки, перини, ковдри;

* вакумувати вироби;

* чистити себе і приміщення від сміття і пилу.

 

Ручний режим роботи установки необхідний в цілях економії часу при реставрації виробів. Якщо перо сухе і дрібне, функції сушіння і перемішування не обов'язкові.

При вологому важкому наповнювачі перемішувач піднімає перо-пухову масу, розбиваючи великі камки вологого пера і розпушує матеріал, фен його просушує. Операції сушіння і перемішування перопухового матеріалу тривають не більше 5 хвилин для найбільш проблемного наповнювача. Сам процес чищення і знепилювання займає не більше 5-7 хв на одну подушку.

При автоматичному режимі "VITA Start maxi" самостійно стежить за ступенем просушки реставрируемого матеріалу, при досягненні необхідних параметрів температури (вологості) автоматично включається режим чищення і далі - наповнення чищеного і обеспиленого пуху-пера в новий напірник.

 

Переваги установки "VITA Start maxi":

 

* автоматичний режим роботи устаткування (режим сушіння, перемішування, подальшого очищення і наповнення напірника відбувається без участі оператора),

* виготовлення подушок, перин і ковдр будь-яких розмірів,

* багатоступенева якісна чистка наповнювача,

* сушіння і перемішування наповнювача з можливістю регулювання температури і часу сушіння як додаткові функції при ручному режимі роботи установки,

* наявність вбудованого пилососа,

* універсальність, багатофункціональність і зручність роботи.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших співробітників. Контакти.

Комплект до установки:

 

1. ЗІП (запасний хомут, запасний двигун, запасні лампи - бактерицидна та денного світла, запасні повітряні фільтри.)

2.  Санітарно-епідеміологічний висновок на обладнання.

3. Брошура, DVD диск з навчальними відеоматеріалами.

4. Комплект насадок і пристосувань для оператора (шланг-насадка для дистанційного заповнення завантажувального бункера, насадка для вакуумування, насадка для заповнення ковдр, полиця для насадок, полиця для інструменту, щуп для перемішування і перевірки наповнювача).

5. 4 напірника в якості зразка (70х70, 60х60, 50х70, 40х40).

Особливості

Особливості установки " VITA Start Maxi":

 

"VITA Start maxi" є найкращим обладнанням, що випускається нашою компанією, пропонує дуже високу якість чищення перо-пухового наповнювача від великого і дрібного сміття, остяків, пилу і ворсу, здійснює ефективне сушіння, перемішування і распушення перо-пухової суміші!

Установка оснащена всіма необхідними насадками і пристосуваннями для виготовлення всіляких виробів (подушки, перини, ковдри) і здійснення сервісних функцій.

 

Особливості установки " VITA Start maxi ":

 

1. Наявність перемішувача для розбивання і распушення наповнювача.

2. Сушка наповнювача феном, можливість регулювання температури сушіння і часу сушіння (примітка: перо складається з білка - кератину. Критичною температурою для цього білка є 55°С, коли кератин починає згортатися. Щоб уникнути руйнування структури пера не рекомендується встановлювати регулятор температури вище 55°С. Рекомендований показник 35 - 40°С.).

3. Автоматичний режим роботи установки.

4. Тройна система чищення і знепилювання наповнювача (чистить в 2 рази краще аналогів).

5. Система зняття статичної напруги з усіх робочих поверхонь установки.

6. Низький рівень шуму роботи установки.

7. Вбудований пилосос.

8. Великі завантажувальний і прийомний бункери.

9. Обслуговування установки тільки у фронтальній верхній її частині, дуже зручне управління всіма режимами роботи установки.

10. Наявність запобіжного клапана гарантують безпеку, надійність і довговічність роботи установки.

11. Зручне завантаження матеріалу і чищення установки після реставрації, мінімум сміття і пилу в приміщенні.

12. Дуже якісне комплексне чищення пуху, пера в короткий час (5-7 хв), висока рентабельність.

13. Відмінна візуалізація процесу реставрації - оглядові вікна у всіх робочих камерах установки, можливість продемонструвати клієнту все сміття і пил після чищення його виробу.

 

Переваги конструкції "VITA Start maxi" для оператора:

 

* Зручне розташування всіх робочих камер і блоку керування установкою.

* Зручне завантаження наповнювача в завантажувальний бункер, можливо дистанційне завантаження наповнювача.

* Зручне і просте управління всіма режимами роботи установки.

* Автоматичний режим роботи установки.

* Зручне використання пилососа.

* Легкі, невеликі і зручні двері всіх робочих камер установки.

* Можливе спостереження за всім процесом реставрації завдяки наявності усіх вікон в робочих камерах.

* Розташування ультрафіолетової бактерицидної лампи виключає контакт з оператором.

* Зручне розташування поличок, насадок і пристосувань.

* Можливий варіант виконання установки на колесах. Варіант зручний при необхідності здійснення реставрації поза приміщення (на вулиці) - як реклама послуги реставрації перехожим.

* Інформаційні наклейки про функції устаткування на передній стороні установки дають уявлення клієнту про пропоновані послуги салону.

Принцип дії

Принцип дії установки "VITA Start Maxi"

 

В установці "VITA Start maxi" передбачено 2 режими роботи: автоматичний і ручний.

 

В автоматичному режимі досить виставити температуру сушіння і активувати кнопку включення запуску всіх етапів реставрації пухоперових виробів - сушка, перемішування, чищення, обезпилення, наповнення нового напірника.

Встановлення температури сушіння пера в 35 - 40 °С є оптимальною як для збереження фізичних властивостей пуху-пера, так і для швидкого і ефективного сушіння вологого наповнювача (перо складається з білка - кератину; критичною температурою для цього білка є 55°С, при якій кератин починає згортатися; щоб уникнути руйнування структури пера рекомендується встановлювати регулятор температури не вище 50°С.

Час сушіння вологого пера при температурі 35 °С складає в середньому 5-7 хв.

Перемішувач необхідний для розбивання вологих грудок наповнювача і распушения перо-пухової маси.

При ручному режимі роботи можливо окреме включення функцій сушіння і перемішування, або тільки перемішування на будь-яку тривалість. Для сухого наповнювача функцію сушіння використовувати не обов'язково. Достатньо включити режим очищення і наповнення напірника.

Керувати установкою "VITA Start maxi" дуже просте. Але на всяк випадок, на приладовій панелі є пам'ятка з управління всіма режимами роботи.

В обладнанні "VITA Start maxi" застосовується тройна система чищення наповнювача від "VITA Start", як найбільш ефективна і якісна.

Обслуговування VITA "Start maxi" проводиться тільки у фронтальній частині, тому можливе розміщення даного обладнання в невеликих приміщеннях, довжина установки 1500 мм, ширина 720 мм

Наочність процесу реставрації, як для оператора, так і для клієнта, досягається завдяки вікнам у всіх робочих камерах установки.

Для безпеки роботи устаткування передбачений запобіжний клапан, що дозволяє уникнути надлишкового тиску в разі попадання в завантажувальний бункер сторонніх предметів (старих напірників і пр.), що перешкоджають безперешкодного проходження повітря через всі робочі камери.

Наявність системи заземлення всіх робочих поверхонь знімає статичну напруга при терті наповнювача в робочих областях установки.

Якісна і зручна чистка самої установки після процесу реставрації досягається завдяки зручному розташуванню всіх робочих блоків.

Мінімальний відхід корисного пера за допомогою особливостей конструкції блоку очищення.


Конструктивні особливості обладнання серії "VITA Start maxi"

 

Установка "VITA Start maxi" складається з чотирьох бункерів - завантажувального (куди засипається перо-пухова маса для чищення), блоку очищення, прийомного бункера (де кріпиться новий напірник та проводиться його наповнення очищеним та знепиленим пухом, пером), вакумного блоку - пилососа.

 

* Завантажувальний бункер

 

Завантажувальна камера розрахована для заповнення перо-пухової маси подушки 80х80. У завантажувальному бункері встановлені: бактерицидна ультрафіолетова лампа, лампа підсвічування, перемішувач і фен для сушіння наповнювача.

В процесі обробки старий наповнювач піддається опроміненню ультрафіолетових променів бактерицидної лампи Phillips, що застосовується в медицині. Потужність лампи 8 Вт і її розташування в приймальному бункері виключають негативний вплив на здоров'я оператора. Передбачений обдув ламп, що запобігає налипання пуху-пера на ультрафіолетову бактерицидну лампу і лампу підсвічування.

У бункері завантаження проводиться распушення, підсушування і дезінфекція пуху-пера. Конструкція прийомного бункера передбачає підняття і переміщення пера-пуху у верхню частину установки (у блок очищення). Матеріал піднімається вгору, не допускаючи випадкового попадання важкого сміття в камеру чищення.

* Блок очищення

 

Блок, де проводиться затримка великого пір'я, остяків, ворсу, пилу і кісткового борошна. Складається з трьох сітчастих перегородок для відділення пилу і ворсу, лабіринту з пастками для сміття, ламаного пера, крупи і пр.

 

* Прийомний бункер

 

Бункер, де кріпиться новий напірник для подушки, ковдри або перини для подальшого наповнення очищеної пухо-перової маси.

 

* Ваккумный блок

 

У вакуумному блоці кріпиться старий напірник, який служить мішком для сміття. Із зовнішньої сторони установки до патрубка кріплення мішка сміттєзбірника приєднується шланг вбудованого пилососа.

Рівень шуму роботи установки можна порівняти з роботою сучасного малошумного пилососа, тобто не перевищує 70 дБ.

Фільтруючі елементи служать для очищення від пилу повітря, що надходить у двигуни, завдяки чому досягається тривалий термін їх служби.

 

Функціональність обладнання серії "VITA Start maxi"

 

1.Сушка і перемішування (распушення) наповнювача.

2.Тройна система чищення і знепилювання пухо-перової сировини.

3.Вбудований пилосос, необхідний як для чищення самої установки, так і для прибирання приміщення. Довжина шланга 3 м. Як сміттєзбиральники служать старі напірники.

4.Можливо вакумувати вироби за допомогою спеціальної насадки у комплекті до устаткування (послуга вакумування - де відкачується повітря з готових виробів для зменшення їх розмірів, що полегшує клієнтам транспортування габаритних подушок або ковдр).

5.виготовлення пухових ковдр

Ковдри на "VITA Start maxi" робити дуже зручно завдяки конструкції прийомного бункера, помірної інтенсивності задування наповнювача в одеяльный напірник, хорошому огляду ходу реставрації.

 

Комплект насадок і пристосувань для оператора:

* шланг-насадка для дистанційного заповнення завантажувального бункера (для важких перин або подушок),

* насадка для вакумування,

* насадка для заповнення ковдр,

* щуп для перемішування і перевірки наповнювача.

 

Переваги установки "VITA Start maxi":

 

1. Продуктивність (рентабельність) установки до 45 відреставрованих (почищених) виробів за 8-годинний робочий день.

2. Наявність функції сушіння і перемішування (распушення) наповнювача.

3. Придатна для виготовлення подушок і ковдр будь-яких розмірів.

4. Висока якість чищення пухо-перової маси.

5. Наочність процесу реставрації (оглядові вікна у всіх робочих зонах установки).

6. Вакумування виробів - відкачування повітря з подушок за допомогою спеціальної насадки у комплекті з установкою) для полегшення транспортування і більш компактного зберігання.

7. Наявність вбудованого пилососа (як сміттєзбірника використовується старий напірник, відпадає необхідність у витратах на сміттєві мішки).

8. Дезінфекція пуху, пера, робочої камери установки за допомогою ультрафіолетової бактерицидної лампи Phillips.

9. Безпека роботи установки за рахунок застосування запобіжного клапана, що виключає вірогідність виходу з ладу обладнання у разі попадання сторонніх предметів в завантажувальний бункер.

10. Установка комплектується насадками і пристосуваннями для зручності роботи оператора і надання додаткових послуг клієнтам.

11. Установка має заземлення всіх вузлів і агрегатів (необхідна електромережа з заземленням).

 

Техн. характеристики

Найменування параметру Одиниця виміру    
Значення
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм
1500±3
720±3
1380±3
Маса (нето) кг 170±5%
Напруга живлення від мережі змінного струму
В 220
Споживана потужність
кВт 3,1±5%
Шум (не боліш) Дб 70
Час неперервної роботы (не боліш) мин 30
Перерва між включеннями (не менш) мин 2
Колькість персонала людина 1

VITA Start Optima S - установка для якісної чистки, знипилювання та сушки наповнювача теплим повітрям до 55 С

 

Vita Start Optima S» -  комфортна і надійна в роботі, ідеально підходить як починаючому реставратору, так і професіоналу .

Здійснює реставрацію (чистку) та виготовлення пухоперових подушок і ковдр.

Установка для реставрації (відновлення) і виготовлення подушок, перин, ковдр «Vita Start Optima S» є унікальною розробкою, в якій втілені нові принципи управління повітряними потоками для більш ефективного чищення та сушіння наповнювача, не вдаючись до застосування дорогих сушильних і електронних приладів.

 

Вартість установки «Vita Start Optima S» становить 42000 грн(1200$)

Вартість установки «Vita Start Optima S» + пилосос становить 52500 грн(1500$)

 

Опис

«Vita Start Optima S - установка з новим принципом роботи з відключаємою функцією сушіння теплим повітрям! При цьому температура повітряного потоку усередині установки не перевищує 55 С за рахунок вентиляційної системи. В літній час або при дуже інтенсивній роботі можливе або примусове 3-х хвилинне охолодження робочої температури установки до кімнатної температури, або перехід установки в режим без сушіння.

 

В установці «Vita Start Optima S» застосована нова унікальна система сушіння наповнювача з пуху-пера.

 

Вся установка є сушильною камерою для наповнювача (всі стінки робочих бункерів постійно теплі). Пух-перо в ході реставрації сушаться потужним теплим потоком повітря, що не перевищує значення температури 55 С. Для запобігання більш високої робочої температури повітря передбачена можливість охолодження повітря в робочих камерах, а також охолодження двигунів установки. У разі необхідності функцію сушіння легко відключити.

 

Комплект до установки:

 

1. ЗІП (запасний хомут).

2. Брошура, DVD диск з навчальними відеоматеріалами, повний пакет документів на обладнання (ТУ, санітарно-гігієнічний висновок на обладнання).

3. Комплект насадок і пристосувань для оператора ( насадка для вакуумування, насадка для заповнення ковдр, полиця для насадок, полиця для інструменту, щуп для перемішування і перевірки наповнювача).

4. 4 напірника в якості зразка. (70х70, 60х60, 50х70, 40х40)

 

 

Особливості

Установка «Vita Start Optima S» - це більш дешева альтернатива установки з функцією сушки - «VITA Start maxi», але, у неї немає перемішувача, установка не підходить для реставрації великих перин, працює тільки з натуральним наповнювачем. З усіма ковдрами вона справляється легко.

«Vita Start Optima S» ідеально виконує функції реставрації подушок і ковдр будь-яких розмірів!

Всі подушки після реставрації на «Vita Start Optima S» нагадують «теплі пиріжки»!

 

Час чищення однієї подушки на «Vita Start Optima S» можна варіювати від 3 до 30 хв. Це досягається режимом роботи установки або на одному двигуні, або змінюючи положення сопла. Навіть важке і вологе перо за допомогою потужного потоку теплого повітря і теплих стінок завантажувального бункера в короткий час стає сухим і летючим.

Іншою унікальною особливістю установки «Vita Start Optima S» є відсутність входу і виходу повітря. Установка повністю герметична! Вона не забирає повітря через сопло, і не має виходу повітря з відсіку двигунів в приміщення, і стає дуже приваблива для дуже запилених приміщень, а також для операторів, які страждають алергією на пил.

Установка безпечна в роботі за рахунок запобіжного клапана (у разі виникнення надлишкового тиску в робочих камерах здійснюється додатковий доступ повітря для нормалізації робочого тиску).

Для контролю процесу чищення встановлені великі оглядові вікна в завантажувальному і приймальному бункерах, а також на фасаді установки. Для легкого відкривання і подальшого фіксування дверей завантажувального і приймального бункера у відкритому стані (щоб уникнути випадкового падіння дверей) встановлені спеціальні амортизатори і кронштейни з обмежувачем.

 

Принцип дії

Двоступеневе знепилювання спільно з пастками для сміття та системою примусового відбору пилу вакуумними насосами дозволяє дуже якісно чистити і знімати пил із перопухового матеріалу реставрованих виробів!

Ергономіка блоку очищення не призводить до залягання корисного пера на всьому шляху прямування наповнювача. Обсяг сміття, пилу і ворсу, відібраного установкою «Vita Start Optima S» з однієї подушки, демонструють фото.

Висока якість чищення і знепилювання установки підтверджується відсутністю пилового обідка в готовому виробі після реставрації.

Продуктивність установки від 16 до 70 подушок за 8 годин роботи в залежності від обраного режиму роботи обладнання. При будь-якому режимі, сушка наповнювача є невід'ємною частиною процесу. У будь-якому випадку Ви отримуєте на виході «тепленьку подушку».

 

Перо в «Vita Start Optima S» не нагрівається вище 55 С навіть при тривалому процесі реставрації. Це дуже важливо для подальшого життя подушки, буде вона і далі багаторазовою, або стане в момент одноразовою! (для білка пера - кератину є критичною температурою 55°С, при якій кератин починає згортатися і перо руйнуватися, вміст подушки з часом перетворюється на потерть).

 

Переваги установки:

 

• низький рівень шуму - не більше 68 дБ. Споживання електроенергії - 1,4 або 2,8 кВт\ч.

• можливість візуального контролю за процесом реставрації за рахунок великих зручних вікон.

• сушка теплим повітрям.

• дистанційне завантаження наповнювача.

• зручна та швидка очистка самої установки за допомогою пилососа

 

Техн. характеристики

 

Найменування параметруОдиниця виміру      
Значення
Час безперервної роботи (не боліш) хв 30
Напруга живлення від мережі змінного струму
В 220
Перерва між включеннями, не менш хв 2
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм

 

1355±3
690±3
870±3

Маса (нето) кг 130±5%
Споживана потужність
кВт 2,8
Кількість персонала людина 1

Vita Box light

"VITA box light" - унікальне, компактне устаткування, доступне за ціною, ідеально підходить для виготовлення ковдр, перин та матраців з натурального і синтетичного наповнювача.

Процедура виготовлення виробів здійснюється "на столі", установка управляється ножной педаллю!

Унікальність обладнання "VITA box light" полягає в його розмірах, продуктивності і універсальності у використанні для натуральних наповнювачів (пух, перо) при виготовленні ковдр, перин та матраців, а також для виготовлення виробів з штучного лебединого пуху або гранульованого холлофайбера.

Установка "VITA box light" є знахідкою для малих підприємств, що спеціалізуються на виготовленні ковдр, так і для салонів реставрації для розширення асортименту послуг (тепер ковдру можна виготовляти в присутності замовника!!!)

"VITA box light" є спрощеною версією одеяльной установки "VITA box".

Відмінності між ними полягають в наявності\відсутності змішувача, розмірів завантажувальної камери.

Вартість складає - 21000 грн(600$)

Опис

"VITA box light" - є надкомпактний установкою для зручного, швидкого, якісного і контрольованого виготовлення ковдр, перин або матрасів в найбільшому зручному форматі роботи - на столі! Вироби виготовляються в рекордно короткий час (до 15-20 хв.)!

Установка є ідеальним варіантом для розширення послуг у салонах реставрації, а також для підприємств, що виготовляють ковдри з натурального і синтетичного наповнювача.

Реставрація і виготовлення ковдр, перин та матраців - найбільш рентабельною послуга в салоні! За 15 хв роботи на "VITA box light" Ви можете заробити стільки ж, скільки за півдня або цілий робочий день на реставрації подушок!

Особливості установки "VITA box light":

* порційна подача наповнювача в напірник здійснюється ножною педаллю включення двигуна;

* всі вироби виготовляються на столі, або на будь-який горизонтальній поверхні поза установки;

* у ході виготовлення оператор контролює ступінь наповнюваності осередків виробів;

* можливість виготовляти виробів із синтетичних наповнювачів;

* "VITA box light" не передбачає спеціальних навичок та трудомісткості виготовлення ковдр;

* з'явилася можливість реставрувати ковдри в присутності замовника в короткий час (разом з попереднім чищенням наповнювача процес виготовлення ковдри займає близько 20 хвилин);

* установка оснащена системою зняття статичної напруги;

* безпека роботи установки досягнута за рахунок застосування запобіжного клапана, що виключає вірогідність виходу з ладу обладнання у разі попадання сторонніх предметів в завантажувальний бункер або великих грудок наповнювача, службовців перешкодою в безперешкодне проходження повітря;

* установка на колесах, легко пересувається по приміщенню;

* компактні габарити установки 810 мм - довжина, 335 мм - ширина, 650 мм висота абсолютно не займає додаткового простору в приміщенні;

* завантажувальний бункер має об'єм 75 л, достатнього для виготовлення полутороспальної ковдри або однієї смуги матраца висотою борту 5 см.

* висока швидкість і зручність виготовлення ковдр, перин, матраців! Термін окупності одеяльной установки "VITA box" до 2х місяців!

* не вимагає спеціальних навичок оператора в роботі.

"VITA box light" справляється з виготовленням ковдри будь-якого розміру в середньому за 15-20 хвилин (це як мінімум в 6 разів швидше виготовлення ковдр в універсальних установках!).

Головні достоїнства установки - це зручність її застосування для виготовлення таких складних виробів, як ковдри, перини або матраци, а також надкомпактні габарити обладнання і вигідна ціна!

В "VITA box light" немає функції перемішування. Ця функція необхідна у випадку різнорідної перопуховой маси. При однорідному наповнювачі (наприклад: тільки пух, або тільки перо, або синтетичний наповнювач) функція перемішування не обов'язкова.

Корисний перемешиватель також при важкому наповнювачі, він піднімає і розпушує матеріал.

Особливості

Особливості установки «VITA box light»:

* Установка "VITA box light" працює "на видув" наповнювача напірника.

* Ногою регулюється управління роботи установки.

* Зручне виготовлення ковдр, перин та матраців "на столі" або будь-який горизонтальній поверхні.

* Система зняття статичної напруги з усіх робочих поверхонь установки.

* Низький рівень шуму роботи установки, низьке енергоспоживання.

* Завантажувальний бункер має розміри, достатні для виготовлення односпального або полутороспального ковдри без повторного додавання наповнювача.

* Установка компактна і на колесах, зручне розташування в будь-якому місці приміщення (наприклад, під столом), не займає додаткового простору в приміщенні.

* Просте управління роботою установки.

* Наявність запобіжного клапана гарантують безпеку, надійність і довговічність роботи установки.

* Зручна завантаження матеріалу і чищення установки після виготовлення виробів.

* Якісне та швидке виготовлення ковдр, перин та матраців будь-яких розмірів з пуху і пера в короткий час (15-20 хв - один виріб), як наслідок - висока рентабельність.

* Відмінна візуалізація процесу виготовлення - оператор стежить за рівномірним наповненням кожної комірки ковдри візуально і тактильно. Оглядове вікно в бункері установки і прозорий шланг служать для оцінки кількості задуваемого в напірник наповнювача.

* По зручності і швидкості виготовлення ковдр в умовах салону аналогів немає!

 

Переваги конструкції "VITA box light" для оператора:

* Установка пересувається на колесах, має висоту 65 см, можливо розташувати її в будь-якому місці приміщення.

* Просте і зручне управління установкою (кнопка відключення двигуна для запобігання випадкового натискання на ножну педаль при завантаженні наповнювача)

* Підсвічування в робочій камері установки.

* Активація двигуна виконується ножним вмикачем.

* Можливість в ході виготовлення виробу контролювати ступінь заповнення комірок наповнювачем візуально і на дотик.

* Оригінальна система відсікання летючого пуху при його завантаження в контейнер (для забезпечення чистоти в приміщенні).

* Візуальна оцінка поточного кількості наповнювача в установці можлива завдяки наявності оглядового вікна у верхній кришці завантажувального бункера (в робочій камері є підсвічування).

* Передбачені посадочні місця для шланга з насадкою і місця кріплень провода й педалі.

* Система заземлення всіх робочих поверхонь установки і наявність запобіжного клапана - як особливість всього нашого обладнання для створення комфортної та безпечної роботи операторам.

* Інформаційна наклейка на передній панелі установки дає уявлення клієнту про оперативності надання послуги виготовлення ковдр, що раніше вважалася неможливою з-за трудомісткості виготовлення.

Принцип действия

 

Принцип дії установки «VITA box light»


"VITA box light" є обладнанням для виготовлення ковдр, перин, матраців.

Установка "VITA box light" не чистить наповнювач від сміття, пилу і ворсу! Вона є додатком до наявного у реставраторів обладнання для реставрації.

Служить відмінним варіантом для підприємств, що спеціалізуються для виготовлення ковдр з натурального і синтетичного наповнювача. З синтетичних наполнювачів ідеально підходять штучний лебединий пух і холлофайбер в гранулах.

У випадку, якщо "VITA box light" буде працювати зі старими пухом-пером, такий наповнювач необхідно спочатку почистити в будь-якому для цього призначеного обладнанні в якій-небудь проміжний напірник.

Далі очищений наповнювач з напірника витягаємо у завантажувальний бункер "VITA box light" і виготовляємо з його допомогою ковдру, перину або матрац.

Розмір бункера в 75 л дозволяє засипати кількість наповнювача, придатного для виготовлення невеликих ковдр або декількох смуг перин та матраців. При нестачі наповнювача на весь виріб його необхідно знову завантажувати в робочу камеру установки. Для великої ковдри або матраца таку процедуру слід повторювати від 2 до 7 разів. У цьому "VITA box light" поступається своєму старшому братові "VITA box", збільшуючи тим самим процедуру виготовлення виробу на 5-10 хв.

Для того, щоб при завантаженні наповнювача найлегші летючі складові наповнювача не літали по приміщенню, передбачений уловлювач. Він служить для комфорту роботи оператора. До улавливателю підключається шланг пилососа або вбудованого пилососа універсальних установок для чищення пуху-пера.

"VITA box light" обладнаний колесами для зручності використання установки в будь-якому місці приміщення. А габарити обладнання дозволяють зберігати встановлення поза роботи під будь-яким столом.

Задування наповнювача в виріб здійснюється ножним управлінням. Візуально і рукою оператор контролює ступінь наповнюваності кожної комірки ковдри або матраца, також за допомогою руки оператор перешкоджає проникненню наповнювача у вже заповнену комірку.

Для безпеки роботи устаткування передбачений запобіжний клапан, що дозволяє уникнути надлишкового тиску в разі попадання в завантажувальний бункер сторонніх предметів або великих грудок наповнювача, що перешкоджають безперешкодного проходження повітря.

Наявність системи заземлення всіх робочих поверхонь знімає статичне напруга при терті наповнювача в робочих областях установки. Для роботи системи заземлення необхідна електрична мережа з заземленням.

 

Конструктивні особливості обладнання сериї «VITA box light»

Установка "VITA box light" складається з завантажувального бункера, шланга з насадкою для ковдри або перини, педалі включення двигуна.

У завантажувальному бункері встановлена лампа підсвічування.

Шланг має перетин 50 мм, оптимальне для заповнення комірок виробів як за часом, так і по складу наповнювача. Шланг заземлений щоб уникнути виникнення статичної напруги.

В комплекті до установки йдуть дві насадки: для ковдр та матраців- діаметром 40 мм, для перин - 50 мм (для збільшення швидкості наповнення перин).

Кожна комірка ковдри заповнюється приблизно 2 секунди.

Напірники  ковдр для роботи на "VITA box light" мають ту ж конструкцію, що і для універсальних установок, тобто з наскрізними каналами між комірками в 40 мм.

Установка працює від одного двигуна потужністю 1,4 кВт, напруга живлення 220 В. Такі ж двигуни встановлюються на нашому обладнанні з чищення пухоперовых виробів.

Працювати на "VITA box light" надзвичайно простим і інтуїтивно! Процес виготовлення ковдр, перин та матраців більше не трудомістка і не приємна процедура! Навпаки, "VITA box" стане улюбленим обладнанням в арсеналі реставратора, яке буде приносити задоволення і комфорт у роботі на ньому!

Техн. характеристики

Найменування параметра Одиниця виміру    
Значення  
Время безперервної роботы (не більш) мин 10
Напруга живлення від мережі змінного струму
В 220
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм
810±3
335±3
650±3
Маса (нето) кг 30±5%
Споживана потужність
кВт 1,4
Кількість облуговуючого персоналу
людина 1

Vita Start

Новинка!


Реставрація подушок на обладнанні "VITA Start"

Серед обладнання для реставрації подушок, багатофункціональна установка "VITA Start" займає провідне місце по технічним характеристикам.

Установка для реставрації подушок "VITA Start" - нова якість чищення пухо-перовых виробів.

 

Установка для реставрації подушок забезпечена ТРОЙНОЮ системою очищення і знепилювання

наповнювача, тому реставрація подушок якісніша, ніж при використанні аналогічного

обладнання.


Реставрація подушок - бізнес, який вимагає вкладення невеликих коштів.

Реставрація подушок і ковдр з наповнювачем з пера і пуху - на даний момент високо затребувана послуга.

Вартість складає:

47000 грн(1350$) матеріал виготовлення - ЛДСП

63000грн(1800$) матеріал виготовлення - вологостійка фанера  

Опис

Опис

Багатофункціональна універсальна установка для реставрації подушок, перин, ковдр " VITA Start " призначена для комплексного чищення (реставрації) та виготовлення виробів з пуху і пера (подушки, перини, ковдри).

" VITA Start " пропонує найвищу якість чищення перо-пухового наповнювача від великого і дрібного сміття, остяків, пилу і ворсу серед всього модельного ряду обладнання для реставрації подушок, перин і ковдр, що випускається нашою компанією!


Установка оснащена всіма необхідними насадками і пристосуваннями для виготовлення різноманітних виробів та здійснення сервісних функцій і обслуговування.

Малі габарити, низький рівень шуму, охайність у роботі роблять "VITA Start" особливо привабливою для застосування в невеликих приміщеннях або  мобільної майстерні для реставрації.

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших співробітників. Контакти.

 

Комплект до установки

1. ЗІП (запасний хомут).

2. Санітарно-епідеміологічний висновок на обладнання.

3. Брошура, DVD диск з навчальними відеоматеріалами. Детально дивіться тут.

4. Комплект насадок і пристосувань для оператора (шланг-насадка для дистанційного заповнення завантажувального бункера, насадка для вакуумування, насадка для заповнення ковдр, полиця для насадок, полиця для інструменту, щуп для перемішування і перевірки наповнювача).

5. 4 напірника в якості зразка (70х70, 60х60, 50х70, 40х40).

Особливості

Особливості установки " VITA Start ":

 

1. Рекордсмен по компактності повнофункціональних установок (довжина 1100 мм, ширина 700 мм, висота 1450 мм), можливість роботи в малих приміщеннях і придатна для мобільної реставрації.

2. Вперше в обладнанні застосована система зняття статичної напруги з усіх робочих поверхонь установки.

3. Рекордсмен по самому низькому рівню шуму роботи подібного обладнання.

4. Новий оригінальний вбудований пилосос.

5. Посилена (тройна) система знепилювання й очищення пухо-перового наповнювача (показники якості чищення перевищують аналоги обладнання в даному ціновому діапазоні)

6. Повнорозмірний завантажувальний бункер.

7. Обслуговування установки передбачається тільки у фронтальній верхній її частині, дуже зручне управління всіма режимами установки.

8. Наявність запобіжного клапана і додаткових отворів подачі повітря в завантажувальну камеру забезпечують зняття надлишкового тиску, усунення налипання наповнювача на лампи і гарантують безпеку, надійність і довговічність роботи установки.

9. Зручне завантаження матеріалу, легкі невеликі двері всіх робочих камер, мінімум сміття і пилу в приміщенні.

10. Дуже якісне комплексне чищення пуху, пера в короткий час - висока рентабельність.

11. Візуалізація процесу реставрації - оглядові вікна у всіх робочих камерах, можливість продемонструвати клієнту все сміття і пил після чищення його виробу.

12. Мінімальна участь оператора - зручність експлуатації (технологія очищення не вимагає постійної участі оператора в процесі реставрації).

13. Можливі будь-які варіанти як колірної гами установок, так і наклейок.

14. Установка створює атмосферу веселого настрою як оператора, так і клієнтам.

 

Переваги конструкції "VITA Start" для оператора:

* Всі робочі камери установки знаходяться на рівні талії або витягнутої руки, нагинатися для обслуговування установки тепер не потрібно.

* Дуже зручна система завантаження наповнювача в завантажувальний бункер, кришка прийомного бункера є зручною робочою поверхнею для розрізання старої подушки і акуратного вилучення наповнювача в завантажувальний бункер.

* Клавіші блоку управління знаходяться на лицьовій панелі по ліву руку оператора, спрямовуючий патрубок (що відповідає за напрям потоку повітря і інтенсивності чищення наповнювача) - по праву руку.

* Шланг пилососа знаходиться в робочому положенні поза установки, для нього передбачене кріплення щоб уникнути випадкового пошкодження або пошкоджень.

* Дуже легкі невеликі двері всіх робочих камер установки.

* Зручність спостереження за всім процесом реставрації завдяки наявності усіх вікон в робочих камерах (немає необхідності вимикати установку і дивитися ступінь наповнюваності пухом-пером нового напірника, вікна дозволяють оцінювати інтенсивність проходження наповнювача через блок очищення і допомагають скоригувати дії оператора).

* Легкість і зручність для оператора в очищенні обладнання від сміття і пилу переробленого наповнювача.

* Завдяки системі зняття статичної напруги установка не б'ється струмом.

* Розташування ультрафіолетової бактерицидної лампи виключає контакт з оператором.

* Поличка для насадок і пристосувань також знаходиться під рукою оператора.

* Можливий варіант виконання установки на колесах. Варіант зручний при необхідності здійснення реставрації поза приміщення (на вулиці) - як реклама послуги реставрації перехожим.

* Оскільки базова модель "VITA Start" має обмеження в реставрації перин великих розмірів (комфортно можна виготовляти перини розміром до 140х200 см.), ми пропонуємо варіант установки "VITA Start" з збільшеним прийомним бункером. Довжина установки збільшена на 20 см.

Вартість "VITA Start" з подовженою базою виробленою з ЛДСП становить 63000 грн.(1800$)


Принцип дії

Принцип дії установки "VITA Start"

 

Обладнання серії "VITA Start" дозволяє подивитися на процедуру реставрації пухо-перовых виробів з абсолютно нової сторони:

 

1. Перегляньте якість чищення. В обладнання серії "VITA Start" застосовується тройна система очищення наповнювача, тобто установка чистить в 2 рази краще існуючих зразків подібного устаткування, проводиться дуже якісна чистка як від сміття, так від пилу і ворсу.

 

2. Вирішено питання розміщення подібного обладнання в невеликих приміщеннях або мобільного реставрації. Установка має компактні розміри, і її обслуговування здійснюється тільки під фронтально частини.

3. Наочність процесу реставрації, як для оператора, так і для Клієнта, досягається завдяки вікнам у всіх робочих камерах установки.

 

4. Для безпеки роботи устаткування передбачений запобіжний клапан, що дозволяє уникнути надлишкового тиску в разі попадання в завантажувальний бункер сторонніх предметів (старих наперників і пр.), що перешкоджають безперешкодного проходження повітря через всі робочі камери.

 

5. Наявність системи заземлення всіх робочих поверхонь знімає статичну напругу при терті наповнювача в робочих областях установки.

 

6. Усунуто упущення всіх виробників обладнання для реставрації подушок, перин, ковдр - якісна чистка самої установки від сміття, пилу і ворсу між реставрацією подушок різних клієнтів завдяки зручному розташуванню блоків очищення на рівні очей.

Крім того, ідеальним варіантом зниження ризику потрапляння залишку дрібного пилу після реставрації подушок від одного клієнта в подушки до іншого клієнта - була б вологе прибирання, яка не виконується на одному обладнанні жодного виробника з-за трудомісткості і незручності виконання даної процедури. В "VITA Start" це зробити не складно!

 

7. Завдяки конструкції блоку очищення вдалося добитися найменшого відходу у сміття корисного пера (фактично залишається тільки сміття).

 

Обладнання для реставрації подушок і ковдр серії "VITA Start" виконує якісну чистку пуху, пера від сміття, пилу і ворсу з середньою тривалістю реставрації близько 5-7 хв однієї подушки, близько 40 хв одного ковдри.

На обладнанні "VITA Start" можлива реставрація перин розміром до 140х200 см.

 

Конструктивні особливості обладнання серії "VITA Start"


Установка складається з чотирьох бункерів - завантажувального (куди засипається перо-пухова маса для чищення), блоку очищення (дубльована система очищення - по ефективності очищення порівнянна з двома циклами чищення на обладнанні "VITA Старт"), прийомного бункера (де кріпиться новий напірник та проводиться його наповнення очищеною пухом, пером), вакуумного блоку (де кріпиться старий напірник, службовець як мусоросборного мішка).

 

* Завантажувальний бункер

 

Завантажувальна камера розрахована для заповнення перо-пухової маси подушки 80х80. Недолік більшості компактних установок полягає в порційній подачі вмісту старої подушки в приймальний бункер, що збільшує час реставрації та приносить додаткові незручності оператору. В "VITA Start" такої проблеми немає!

В процесі обробки старий наповнювач піддається опроміненню ультрафіолетових променів спеціальних бактерицидних ламп Phillips, що використовуються в медицині. Потужність лампи 8 Вт і її розташування в приймальному бункері виключають негативний вплив на здоров'я оператора. Передбачений обдув ламп, що запобігає налипання пуху-пера на ультрафіолетову бактерицидну лампу і лампу підсвічування.

У бункері завантаження проводиться распушення, підсушування і дезінфекція пуху-пера. Конструкція прийомного бункера передбачає підняття і загасивши пера-пуху у верхню частину установки (у блок очищення), тобто матеріал піднімається пошарово вгору, не залишаючи шансу випадкового попадання важкого сміття в камеру чищення.

*Блок очищення

 

Блок, де проводиться затримка великих пір'я і остяків, ворсу, пилу і борошна від переламаного пір'я, являє собою дублікат системи очищення, що складається з трьох сітчастих перегородок для відділення пилу і ворсу, лабіринту з пастками для сміття, ламаного пера, крупи і пр.

 

*Прийомний бункер


Бункер, де кріпиться новий напірник для подушки, ковдри або перини для подальшого наповнення очищеної пухо-перової масою.

 

*Ваккумный блок

 

У вакуумному блоці кріпиться старий напірник, який служить як мішок для сміття. Із зовнішньої сторони установки до патрубка кріплення мішка сміттєзбірника приєднується шланг вбудованого пилососа.

Рівень шуму роботи установки найнижчий серед всієї номенклатури обладнання, що випускається компанією, можна порівняти з роботою сучасного малошумний пилососа, тобто не перевищує 70 дБ.

Фільтруючі елементи служать для очищення повітря від пилу, що надходить у двигуни, завдяки чому досягається тривалий термін їх служби.

 

Функціональність обладнання серії "VITA Start"


1.встроений пилосос

Установки серії VITA Start оснащені вбудованим пилососом, який служить як для чищення від сміття робочих камер самої установки, так і для чищення приміщення. Довжина шланга 3 м. Унікальною особливістю цього пристосування є використання в якості сміттєзбиральників старих напірників, які просто викидаються.

2.Вакуумування

За допомогою спеціальної насадки, що йде в комплекті з установкою, можна робити вакуумування виробів (відкачування повітря з подушки для зменшення її розміру). Це полегшить клієнту транспортування подушок.

3. виготовлення пухових ковдр

В комплект до обладнання входить спеціальна насадка, яка дозволяє виготовляти на установці "VITA Start" пухові ковдри.

Причому, ковдри на VITA "Start" робити дуже зручно завдяки конструкції прийомного бункера, помірної інтенсивності задування наповнювача в одеяльный напірник, оглядовому вікну, через яке можна спостерігати процес наповнення пухом-пером ковдри і витіснення  насадки для ковдри від останнього квадрата до першого по мірі заповнення касет ковдри.

4.Комплект насадок і пристосувань для оператора

* шланг-насадка для дистанційного заповнення завантажувального бункера (для важких перин або подушок, які важко підняти або проблематично витягувати з них наповнювач у завантажувальний бункер).

* насадка для вакуумування,

* насадка для заповнення ковдр,

* лоток для насадок і інструменту оператора,

* щуп для перемішування і перевірки наповнювача.

 

Переваги установки "VITA Start":

 

1. Продуктивність (рентабельність) установки до 45 відреставрованих (почищених) виробів за 8-годинний робочий день.

2. Придатна для виготовлення подушок і ковдр будь-яких розмірів, перин невеликих розмірів.

3. Найвища якість чищення пухо-перової маси.

4. Наочність процесу реставрації (оглядові вікна у всіх робочих зонах установки).

5. Вакуумування виробів - відкачування повітря з подушок за допомогою спеціальної насадки у комплекті з установкою) для полегшення транспортування і більш компактного зберігання.

6. Наявність вбудованого пилососа (як сміттєзбірника використовується старий напірник, відпадає необхідність у витратах на сміттєві мішки).

7. Дезінфекція пуху, пера, робочої камери установки за допомогою ультрафіолетової бактерицидної лампи Phillips.

8. Безпека роботи установки за рахунок застосування запобіжного клапана, що виключає вірогідність виходу з ладу обладнання у разі попадання сторонніх предметів в завантажувальний бункер.

9. Установка комплектується насадками і пристосуваннями для зручності роботи оператора і надання додаткових послуг клієнтам.

10. Установка має заземлення всіх вузлів і агрегатів (необхідна електромережа з заземленням).

 

Техн. характеристики

Найменування параметра Одиниця  виміру   
Значення
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм
1110±3
702±3
1380±3
Маса (нето) кг 140±5%
Напруга живлення від мережі змінного струму
В 220
Споживана потужність
кВт 2,8±5%
Шум (не боліш) Дб 70
Час неперервної роботы (не боліш) мин 15
Перерва між включеннями (не менш) мин 2
Кількість персонала людина 1

Vita start mini

Якісна чистка подушок на обладнанні "VITA Start mini"

Медики стверджують, що не менше одного разу на рік необхідна чистка подушок. Аналогічне обладнання інших виробників, представлене на ринку, для чищення подушок не завжди якісно справляється з цим завданням.

Ми представляємо апарат для чищення подушок нового покоління - "VITA Start mini".

Компактний, багатофункціональний апарат для чищення подушок, дозволяє використовувати його для реставрації подушок, пухових ковдр і перин.

Наявність оригінальної системи очищення і знепилювання пухо-перовой маси , а також різноманітні пристосування і насадки розширюють функції апарату для чищення подушок і дають можливість випускати різноманітні вироби з наповненням з пуху і пера.

Вартість складає: 35000 грн(1000$) - виготовлено з ЛДСП;

45500 грн(1300) - виготовлено з вологостійкої фанери

 

Опис

Опис

Установка "VITA Start mini" призначена для комплексної чищення (реставрації) і виготовлення подушок і ковдр будь-якого розміру з пуху і пера.

" VITA Start mini" пропонує найвищу якість чищення перо-пухового матеріалу в класі недорогого обладнання (чистить наповнювач старих подушок як від сміття, так від пилу і ворсу)! (Більшість недорогих компактних установок здійснюють чищення наповнювача або від сміття, або тільки від пилу).

Універсальність застосування, малі габарити, низький рівень шуму, багатофункціональність, найякісніша чистка наповнювача в сегменті недорогого обладнання роблять "VITA Start mini" дуже привабливою для її придбання починаючим підприємцям, а також для розширення існуючої мережі салонів з можливістю трохи заощадити.

Комплект до установки

1. ЗІП (запасний хомут);

2. Санітарно-епідеміологічний висновок на обладнання;

3. Брошура, DVD диск з навчальними відеоматеріалами. Детально дивіться тут.

4. Комплект насадок і пристосувань для оператора (шланг-насадка для дистанційного заповнення завантажувального бункера, насадка для вакуумування, насадка для заповнення ковдр, полиця для насадок, полиця для інструменту, щуп для перемішування і перевірки наповнювача).

5. 4 напірника в якості зразка (70х70, 60х60, 50х70, 40х40).

Особливості

Як і все обладнання нашої компанії - установка "VITA Start mini", перед виходом у світ, пройшла тривалу обкатку в чинному салоні по чишенню подушок на всіх типах наповнювача з пуху і пера (сухий і вологий наповнювач, великий і малий, сильно засмічений і щодо чистий), показавши високий рівень якості чищення і універсальність її застосування для різних цілей і виробів!

Vita start mini Vita start mini Vita start mini

Нова компактна універсальна багатофункціональна установка "VITA Start mini" є спрощеною версією флагмана компанії - "VITA Start".

"VITA Start mini" призначена для якісного виготовлення та реставрації подушок, перин і ковдр з пуху і пера.

Володіє наступним рядом особливостей:

1. Якісна чистка пухо-перовых виробів. В обладнання "VITA Start mini" застосовується нова ефективна система очищення наповнювача від сміття, пилу і ворсу (від "VITA Start")

2. Обладнання компактне, обслуговування його проводиться тільки у фронтальній частині, це сприяє  розміщенню в невеликих приміщеннях або мобільної реставрації.

3. Наочність процесу реставрації, як для оператора, так і для Клієнта, досягається завдяки вікнам у всіх робочих камерах установки.

4. Для безпеки роботи устаткування передбачений запобіжний клапан, що дозволяє уникнути надлишкового тиску в робочих камерах установки у разі попадання в завантажувальний бункер сторонніх предметів (старих напірників і пр.).

5. Наявність системи заземлення всіх робочих поверхонь знімає статичну напруга при терті наповнювача в робочих областях установки.

6. Наявність вбудованого пилососа з збільшеним об'ємом камери пилозбірника в 71 л. (як сміттєзбиральники використовуються старі напірники) дозволяє уникнути витрати на покупку в салон окремого пилососа. Зручність його використання для чищення установки і приміщення, а також його потужність - не можна порівняти ні з яким побутовим пилососом.

7. Завдяки особливостям конструкції блоку очищення вдалося добитися найменшого відходу у сміття корисного пера.

8. Обладнання для реставрації подушок, перин і ковдр серії "VITA Start mini" виконує якісне очищення пуху, пера від сміття, пилу і ворсу з середньою тривалістю реставрації близько 5-7 хв однієї подушки, і близько 30 хв - ковдри або перини. Час чищення наповнювача залежить від ступеня його забруднення, стану і складу. Чим воно брудніше і важче - тим довше триває процес реставрації.

Ковдри і перини на "VITA Start mini" (як і на "VITA Start") виготовляти набагато швидше і зручніше, ніж на обладнанні інших виробників завдяки особливостям прийомного бункера і блоку очищення, що дозволяють правильно організувати швидкість проходження повітряного потоку для оптимального заповнення відсіків одеяльного напірника. Наявність оглядових вікон у всіх робочих зонах дозволяє візуально контролювати процес реставрації від початку до кінця, що особливо сприятливо позначається на часі виготовлення перин або ковдр.

9. Рівень шуму установки не більше 70 дБ дасть можливість розміщення салону в торгових центрах і магазинах.

10. Завантажувальна камера розрахована для заповнення перо-пухової маси подушки 85х85.

11. Мінімальна участь оператора - зручність експлуатації (технологія очищення не вимагає постійного участі оператора в процесі реставрації).

12. Продуктивність (рентабельність) установки до 60 відреставрованих (почищених) виробів за 8-годинний робочий день.

Принцип дії

Принцип дії установки "VITA Start mini"

Установка складається з чотирьох бункерів - завантажувального (куди засипається перо-пухова маса для чищення), блоку очищення, прийомного бункера (де кріпиться новий напірник та проводиться його наповнення очищеною пухом, пером), вакуумного блоку (де кріпиться старий напірник, службовець як мусоросборного мішка).

 

* Завантажувальний бункер

 

* Завантажувальна камера розрахована для заповнення перо-пухової маси подушки 85х85. (т.е. "VITA Start mini" позбавлена нестачі більшості компактних установок в порційній подачі вмісту старої подушки в маленький приймальний бункер, що збільшує час реставрації та приносить додаткові незручності оператора).

В процесі обробки старий наповнювач піддається опроміненню ультрафіолетових променів спеціальних бактерицидних ламп Phillips, що використовуються в медицині. Потужність лампи 8 Вт і її розташування в приймальному бункері виключають негативний вплив на здоров'я оператора.

 

* В бункері завантаження проводиться распушення і дезінфекція пуху-пера. Конструкція прийомного бункера передбачає підняття і загасивши пера-пуху у верхню частину установки (у блок очищення), тобто матеріал піднімається пошарово вгору, не залишаючи шансу випадкового попадання важкого сміття в камеру чищення.

 

* Блок очищення

Блок, де проводиться затримка великих пір'я і остяків, ворсу, пилу і борошна від переламаного пір'я, що складається з сітчастого барабана для відділення пилу і ворсу, і лабіринту з пастками для сміття, ламаного пера, крупи і пр.

 

* Прийомний бункер

Бункер, де кріпиться новий напірник для подальшого наповнення очищеної пухо-перовой масою.

 

* Ваккумный блок

У вакуумному блоці кріпиться старий напірник, службовець як мішок для сміття. Із зовнішньої сторони установки до патрубка кріплення мішка сміттєзбірника приєднується шланг вбудованого пилососа.

Рівень шуму роботи установки можна порівняти з роботою сучасного малошумного пилососа і не перевищує 70 дБ.

Фільтруючі елементи служать для очищення повітря від пилу, що надходить у двигуни, завдяки чому досягається тривалий термін їх служби.

 

Переваги установки "VITA Start mini":

1. Продуктивність (рентабельність) установки до 60 відреставрованих (почищених) виробів за 8-годинний робочий день.

2. Придатна для виготовлення подушок, перин і ковдр.

3. Висока якість комплексної чищення пухо-перовой маси, властиве для обладнання в більш високому класі.

4. Наочність процесу реставрації (оглядові вікна у всіх робочих зонах установки).

5. Можливість вакуумувати вироби - відкачування повітря з подушок з допомогою спеціальної насадки у комплекті з установкою) для полегшення транспортування і більш компактного зберігання.

6. Наявність вбудованого пилососа (як сміттєзбірника використовується старий напірник, відпадає необхідність у витратах на сміттєві мішки).

7. Дезінфекція пуху, пера, робочої камери установки за допомогою ультрафіолетової бактерицидної лампи Phillips.

8. Безпека роботи установки за рахунок застосування запобіжного клапана, що виключає вірогідність виходу з ладу обладнання у разі попадання сторонніх предметів в завантажувальний бункер.

9. Установка комплектується насадками і пристосуваннями для зручності роботи оператора і надання додаткових послуг клієнтам.

10. Установка має заземлення всіх вузлів і агрегатів (необхідна електромережу з заземленням).

 

Техн. характеристики

Найменування параметра Одиниця виміру     
Значення  
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм
1300±3
682±3
922±3
Маса (нето) кг 115±5%
Напруга живлення від мережі змінного струму
В 220
Споживана потужність
кВт 2,8±5%
Шум (не боліш) Дб 70
Час неперервної роботы (не боліш) мин 15
Перерва між включеннями (не менш) мин 2
Кількість персонала людина 1