Vita Box light

"VITA box light" - унікальне, компактне устаткування, доступне за ціною, ідеально підходить для виготовлення ковдр, перин та матраців з натурального і синтетичного наповнювача.

Процедура виготовлення виробів здійснюється "на столі", установка управляється ножной педаллю!

Унікальність обладнання "VITA box light" полягає в його розмірах, продуктивності і універсальності у використанні для натуральних наповнювачів (пух, перо) при виготовленні ковдр, перин та матраців, а також для виготовлення виробів з штучного лебединого пуху або гранульованого холлофайбера.

Установка "VITA box light" є знахідкою для малих підприємств, що спеціалізуються на виготовленні ковдр, так і для салонів реставрації для розширення асортименту послуг (тепер ковдру можна виготовляти в присутності замовника!!!)

"VITA box light" є спрощеною версією одеяльной установки "VITA box".

Відмінності між ними полягають в наявності\відсутності змішувача, розмірів завантажувальної камери.

Вартість складає - 21000 грн(600$)

Опис

"VITA box light" - є надкомпактний установкою для зручного, швидкого, якісного і контрольованого виготовлення ковдр, перин або матрасів в найбільшому зручному форматі роботи - на столі! Вироби виготовляються в рекордно короткий час (до 15-20 хв.)!

Установка є ідеальним варіантом для розширення послуг у салонах реставрації, а також для підприємств, що виготовляють ковдри з натурального і синтетичного наповнювача.

Реставрація і виготовлення ковдр, перин та матраців - найбільш рентабельною послуга в салоні! За 15 хв роботи на "VITA box light" Ви можете заробити стільки ж, скільки за півдня або цілий робочий день на реставрації подушок!

Особливості установки "VITA box light":

* порційна подача наповнювача в напірник здійснюється ножною педаллю включення двигуна;

* всі вироби виготовляються на столі, або на будь-який горизонтальній поверхні поза установки;

* у ході виготовлення оператор контролює ступінь наповнюваності осередків виробів;

* можливість виготовляти виробів із синтетичних наповнювачів;

* "VITA box light" не передбачає спеціальних навичок та трудомісткості виготовлення ковдр;

* з'явилася можливість реставрувати ковдри в присутності замовника в короткий час (разом з попереднім чищенням наповнювача процес виготовлення ковдри займає близько 20 хвилин);

* установка оснащена системою зняття статичної напруги;

* безпека роботи установки досягнута за рахунок застосування запобіжного клапана, що виключає вірогідність виходу з ладу обладнання у разі попадання сторонніх предметів в завантажувальний бункер або великих грудок наповнювача, службовців перешкодою в безперешкодне проходження повітря;

* установка на колесах, легко пересувається по приміщенню;

* компактні габарити установки 810 мм - довжина, 335 мм - ширина, 650 мм висота абсолютно не займає додаткового простору в приміщенні;

* завантажувальний бункер має об'єм 75 л, достатнього для виготовлення полутороспальної ковдри або однієї смуги матраца висотою борту 5 см.

* висока швидкість і зручність виготовлення ковдр, перин, матраців! Термін окупності одеяльной установки "VITA box" до 2х місяців!

* не вимагає спеціальних навичок оператора в роботі.

"VITA box light" справляється з виготовленням ковдри будь-якого розміру в середньому за 15-20 хвилин (це як мінімум в 6 разів швидше виготовлення ковдр в універсальних установках!).

Головні достоїнства установки - це зручність її застосування для виготовлення таких складних виробів, як ковдри, перини або матраци, а також надкомпактні габарити обладнання і вигідна ціна!

В "VITA box light" немає функції перемішування. Ця функція необхідна у випадку різнорідної перопуховой маси. При однорідному наповнювачі (наприклад: тільки пух, або тільки перо, або синтетичний наповнювач) функція перемішування не обов'язкова.

Корисний перемешиватель також при важкому наповнювачі, він піднімає і розпушує матеріал.

Особливості

Особливості установки «VITA box light»:

* Установка "VITA box light" працює "на видув" наповнювача напірника.

* Ногою регулюється управління роботи установки.

* Зручне виготовлення ковдр, перин та матраців "на столі" або будь-який горизонтальній поверхні.

* Система зняття статичної напруги з усіх робочих поверхонь установки.

* Низький рівень шуму роботи установки, низьке енергоспоживання.

* Завантажувальний бункер має розміри, достатні для виготовлення односпального або полутороспального ковдри без повторного додавання наповнювача.

* Установка компактна і на колесах, зручне розташування в будь-якому місці приміщення (наприклад, під столом), не займає додаткового простору в приміщенні.

* Просте управління роботою установки.

* Наявність запобіжного клапана гарантують безпеку, надійність і довговічність роботи установки.

* Зручна завантаження матеріалу і чищення установки після виготовлення виробів.

* Якісне та швидке виготовлення ковдр, перин та матраців будь-яких розмірів з пуху і пера в короткий час (15-20 хв - один виріб), як наслідок - висока рентабельність.

* Відмінна візуалізація процесу виготовлення - оператор стежить за рівномірним наповненням кожної комірки ковдри візуально і тактильно. Оглядове вікно в бункері установки і прозорий шланг служать для оцінки кількості задуваемого в напірник наповнювача.

* По зручності і швидкості виготовлення ковдр в умовах салону аналогів немає!

 

Переваги конструкції "VITA box light" для оператора:

* Установка пересувається на колесах, має висоту 65 см, можливо розташувати її в будь-якому місці приміщення.

* Просте і зручне управління установкою (кнопка відключення двигуна для запобігання випадкового натискання на ножну педаль при завантаженні наповнювача)

* Підсвічування в робочій камері установки.

* Активація двигуна виконується ножним вмикачем.

* Можливість в ході виготовлення виробу контролювати ступінь заповнення комірок наповнювачем візуально і на дотик.

* Оригінальна система відсікання летючого пуху при його завантаження в контейнер (для забезпечення чистоти в приміщенні).

* Візуальна оцінка поточного кількості наповнювача в установці можлива завдяки наявності оглядового вікна у верхній кришці завантажувального бункера (в робочій камері є підсвічування).

* Передбачені посадочні місця для шланга з насадкою і місця кріплень провода й педалі.

* Система заземлення всіх робочих поверхонь установки і наявність запобіжного клапана - як особливість всього нашого обладнання для створення комфортної та безпечної роботи операторам.

* Інформаційна наклейка на передній панелі установки дає уявлення клієнту про оперативності надання послуги виготовлення ковдр, що раніше вважалася неможливою з-за трудомісткості виготовлення.

Принцип действия

 

Принцип дії установки «VITA box light»


"VITA box light" є обладнанням для виготовлення ковдр, перин, матраців.

Установка "VITA box light" не чистить наповнювач від сміття, пилу і ворсу! Вона є додатком до наявного у реставраторів обладнання для реставрації.

Служить відмінним варіантом для підприємств, що спеціалізуються для виготовлення ковдр з натурального і синтетичного наповнювача. З синтетичних наполнювачів ідеально підходять штучний лебединий пух і холлофайбер в гранулах.

У випадку, якщо "VITA box light" буде працювати зі старими пухом-пером, такий наповнювач необхідно спочатку почистити в будь-якому для цього призначеного обладнанні в якій-небудь проміжний напірник.

Далі очищений наповнювач з напірника витягаємо у завантажувальний бункер "VITA box light" і виготовляємо з його допомогою ковдру, перину або матрац.

Розмір бункера в 75 л дозволяє засипати кількість наповнювача, придатного для виготовлення невеликих ковдр або декількох смуг перин та матраців. При нестачі наповнювача на весь виріб його необхідно знову завантажувати в робочу камеру установки. Для великої ковдри або матраца таку процедуру слід повторювати від 2 до 7 разів. У цьому "VITA box light" поступається своєму старшому братові "VITA box", збільшуючи тим самим процедуру виготовлення виробу на 5-10 хв.

Для того, щоб при завантаженні наповнювача найлегші летючі складові наповнювача не літали по приміщенню, передбачений уловлювач. Він служить для комфорту роботи оператора. До улавливателю підключається шланг пилососа або вбудованого пилососа універсальних установок для чищення пуху-пера.

"VITA box light" обладнаний колесами для зручності використання установки в будь-якому місці приміщення. А габарити обладнання дозволяють зберігати встановлення поза роботи під будь-яким столом.

Задування наповнювача в виріб здійснюється ножним управлінням. Візуально і рукою оператор контролює ступінь наповнюваності кожної комірки ковдри або матраца, також за допомогою руки оператор перешкоджає проникненню наповнювача у вже заповнену комірку.

Для безпеки роботи устаткування передбачений запобіжний клапан, що дозволяє уникнути надлишкового тиску в разі попадання в завантажувальний бункер сторонніх предметів або великих грудок наповнювача, що перешкоджають безперешкодного проходження повітря.

Наявність системи заземлення всіх робочих поверхонь знімає статичне напруга при терті наповнювача в робочих областях установки. Для роботи системи заземлення необхідна електрична мережа з заземленням.

 

Конструктивні особливості обладнання сериї «VITA box light»

Установка "VITA box light" складається з завантажувального бункера, шланга з насадкою для ковдри або перини, педалі включення двигуна.

У завантажувальному бункері встановлена лампа підсвічування.

Шланг має перетин 50 мм, оптимальне для заповнення комірок виробів як за часом, так і по складу наповнювача. Шланг заземлений щоб уникнути виникнення статичної напруги.

В комплекті до установки йдуть дві насадки: для ковдр та матраців- діаметром 40 мм, для перин - 50 мм (для збільшення швидкості наповнення перин).

Кожна комірка ковдри заповнюється приблизно 2 секунди.

Напірники  ковдр для роботи на "VITA box light" мають ту ж конструкцію, що і для універсальних установок, тобто з наскрізними каналами між комірками в 40 мм.

Установка працює від одного двигуна потужністю 1,4 кВт, напруга живлення 220 В. Такі ж двигуни встановлюються на нашому обладнанні з чищення пухоперовых виробів.

Працювати на "VITA box light" надзвичайно простим і інтуїтивно! Процес виготовлення ковдр, перин та матраців більше не трудомістка і не приємна процедура! Навпаки, "VITA box" стане улюбленим обладнанням в арсеналі реставратора, яке буде приносити задоволення і комфорт у роботі на ньому!

Техн. характеристики

Найменування параметра Одиниця виміру    
Значення  
Время безперервної роботы (не більш) мин 10
Напруга живлення від мережі змінного струму
В 220
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм
810±3
335±3
650±3
Маса (нето) кг 30±5%
Споживана потужність
кВт 1,4
Кількість облуговуючого персоналу
людина 1