Vita Start maxi

Установка "Vita Start Maxi"

 

Універсальна автоматизована багатофункціональна установка "VITA Start maxi" з потрійною системою знепилювання й очищення наповнювача, з функцією сушіння гарячим повітрям і перемішування наповнювача.


Нове покоління обладнання для комплексного якісного чищення наповнювача з пуху і пера, призначене для реставрації (виготовлення) аксесуарів для сну - подушок, перин, ковдр.

Вартість складає:

93000 грн(2650$) матеріал виготовлення - ЛДСП

107000 грн(3050$) матеріал виготовлення - вологостійка фанера

 

Опис

Опис

"VITA Start maxi" на сьогоднішній день є найкращим і ефективним обладнанням для обробки та очищення будь-якого складу перопухової суміші (ефективна система сушіння і перемішування матеріалу усуває проблему реставрації пухо-перовых виробів з вологим важким наповнювачем або великим пером).

В першу чергу рекомендуємо придбання установки "VITA Start maxi" реставраторам, що знаходяться в регіонах з вологим кліматом, де вологість повітря не дозволяє добре просушувати вироби.

Установка "VITA Start maxi" може працювати в ручному і автоматичному режимах.

В ручному режимі установка може здійснювати всі операції реставрації окремо (усі функції вимикаються), тобто:

 

* сушити наповнювач до необхідної температури і вологості;

* перемішувати необхідний час для розбивання вологих липких грудок наповнювача, здійснювати його распушення;

* виробляти якісну чистку і знепилювання наповнювача за допомогою тройної системи чищення;

* виготовляти подушки, перини, ковдри;

* вакумувати вироби;

* чистити себе і приміщення від сміття і пилу.

 

Ручний режим роботи установки необхідний в цілях економії часу при реставрації виробів. Якщо перо сухе і дрібне, функції сушіння і перемішування не обов'язкові.

При вологому важкому наповнювачі перемішувач піднімає перо-пухову масу, розбиваючи великі камки вологого пера і розпушує матеріал, фен його просушує. Операції сушіння і перемішування перопухового матеріалу тривають не більше 5 хвилин для найбільш проблемного наповнювача. Сам процес чищення і знепилювання займає не більше 5-7 хв на одну подушку.

При автоматичному режимі "VITA Start maxi" самостійно стежить за ступенем просушки реставрируемого матеріалу, при досягненні необхідних параметрів температури (вологості) автоматично включається режим чищення і далі - наповнення чищеного і обеспиленого пуху-пера в новий напірник.

 

Переваги установки "VITA Start maxi":

 

* автоматичний режим роботи устаткування (режим сушіння, перемішування, подальшого очищення і наповнення напірника відбувається без участі оператора),

* виготовлення подушок, перин і ковдр будь-яких розмірів,

* багатоступенева якісна чистка наповнювача,

* сушіння і перемішування наповнювача з можливістю регулювання температури і часу сушіння як додаткові функції при ручному режимі роботи установки,

* наявність вбудованого пилососа,

* універсальність, багатофункціональність і зручність роботи.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших співробітників. Контакти.

Комплект до установки:

 

1. ЗІП (запасний хомут, запасний двигун, запасні лампи - бактерицидна та денного світла, запасні повітряні фільтри.)

2.  Санітарно-епідеміологічний висновок на обладнання.

3. Брошура, DVD диск з навчальними відеоматеріалами.

4. Комплект насадок і пристосувань для оператора (шланг-насадка для дистанційного заповнення завантажувального бункера, насадка для вакуумування, насадка для заповнення ковдр, полиця для насадок, полиця для інструменту, щуп для перемішування і перевірки наповнювача).

5. 4 напірника в якості зразка (70х70, 60х60, 50х70, 40х40).

Особливості

Особливості установки " VITA Start Maxi":

 

"VITA Start maxi" є найкращим обладнанням, що випускається нашою компанією, пропонує дуже високу якість чищення перо-пухового наповнювача від великого і дрібного сміття, остяків, пилу і ворсу, здійснює ефективне сушіння, перемішування і распушення перо-пухової суміші!

Установка оснащена всіма необхідними насадками і пристосуваннями для виготовлення всіляких виробів (подушки, перини, ковдри) і здійснення сервісних функцій.

 

Особливості установки " VITA Start maxi ":

 

1. Наявність перемішувача для розбивання і распушення наповнювача.

2. Сушка наповнювача феном, можливість регулювання температури сушіння і часу сушіння (примітка: перо складається з білка - кератину. Критичною температурою для цього білка є 55°С, коли кератин починає згортатися. Щоб уникнути руйнування структури пера не рекомендується встановлювати регулятор температури вище 55°С. Рекомендований показник 35 - 40°С.).

3. Автоматичний режим роботи установки.

4. Тройна система чищення і знепилювання наповнювача (чистить в 2 рази краще аналогів).

5. Система зняття статичної напруги з усіх робочих поверхонь установки.

6. Низький рівень шуму роботи установки.

7. Вбудований пилосос.

8. Великі завантажувальний і прийомний бункери.

9. Обслуговування установки тільки у фронтальній верхній її частині, дуже зручне управління всіма режимами роботи установки.

10. Наявність запобіжного клапана гарантують безпеку, надійність і довговічність роботи установки.

11. Зручне завантаження матеріалу і чищення установки після реставрації, мінімум сміття і пилу в приміщенні.

12. Дуже якісне комплексне чищення пуху, пера в короткий час (5-7 хв), висока рентабельність.

13. Відмінна візуалізація процесу реставрації - оглядові вікна у всіх робочих камерах установки, можливість продемонструвати клієнту все сміття і пил після чищення його виробу.

 

Переваги конструкції "VITA Start maxi" для оператора:

 

* Зручне розташування всіх робочих камер і блоку керування установкою.

* Зручне завантаження наповнювача в завантажувальний бункер, можливо дистанційне завантаження наповнювача.

* Зручне і просте управління всіма режимами роботи установки.

* Автоматичний режим роботи установки.

* Зручне використання пилососа.

* Легкі, невеликі і зручні двері всіх робочих камер установки.

* Можливе спостереження за всім процесом реставрації завдяки наявності усіх вікон в робочих камерах.

* Розташування ультрафіолетової бактерицидної лампи виключає контакт з оператором.

* Зручне розташування поличок, насадок і пристосувань.

* Можливий варіант виконання установки на колесах. Варіант зручний при необхідності здійснення реставрації поза приміщення (на вулиці) - як реклама послуги реставрації перехожим.

* Інформаційні наклейки про функції устаткування на передній стороні установки дають уявлення клієнту про пропоновані послуги салону.

Принцип дії

Принцип дії установки "VITA Start Maxi"

 

В установці "VITA Start maxi" передбачено 2 режими роботи: автоматичний і ручний.

 

В автоматичному режимі досить виставити температуру сушіння і активувати кнопку включення запуску всіх етапів реставрації пухоперових виробів - сушка, перемішування, чищення, обезпилення, наповнення нового напірника.

Встановлення температури сушіння пера в 35 - 40 °С є оптимальною як для збереження фізичних властивостей пуху-пера, так і для швидкого і ефективного сушіння вологого наповнювача (перо складається з білка - кератину; критичною температурою для цього білка є 55°С, при якій кератин починає згортатися; щоб уникнути руйнування структури пера рекомендується встановлювати регулятор температури не вище 50°С.

Час сушіння вологого пера при температурі 35 °С складає в середньому 5-7 хв.

Перемішувач необхідний для розбивання вологих грудок наповнювача і распушения перо-пухової маси.

При ручному режимі роботи можливо окреме включення функцій сушіння і перемішування, або тільки перемішування на будь-яку тривалість. Для сухого наповнювача функцію сушіння використовувати не обов'язково. Достатньо включити режим очищення і наповнення напірника.

Керувати установкою "VITA Start maxi" дуже просте. Але на всяк випадок, на приладовій панелі є пам'ятка з управління всіма режимами роботи.

В обладнанні "VITA Start maxi" застосовується тройна система чищення наповнювача від "VITA Start", як найбільш ефективна і якісна.

Обслуговування VITA "Start maxi" проводиться тільки у фронтальній частині, тому можливе розміщення даного обладнання в невеликих приміщеннях, довжина установки 1500 мм, ширина 720 мм

Наочність процесу реставрації, як для оператора, так і для клієнта, досягається завдяки вікнам у всіх робочих камерах установки.

Для безпеки роботи устаткування передбачений запобіжний клапан, що дозволяє уникнути надлишкового тиску в разі попадання в завантажувальний бункер сторонніх предметів (старих напірників і пр.), що перешкоджають безперешкодного проходження повітря через всі робочі камери.

Наявність системи заземлення всіх робочих поверхонь знімає статичну напруга при терті наповнювача в робочих областях установки.

Якісна і зручна чистка самої установки після процесу реставрації досягається завдяки зручному розташуванню всіх робочих блоків.

Мінімальний відхід корисного пера за допомогою особливостей конструкції блоку очищення.


Конструктивні особливості обладнання серії "VITA Start maxi"

 

Установка "VITA Start maxi" складається з чотирьох бункерів - завантажувального (куди засипається перо-пухова маса для чищення), блоку очищення, прийомного бункера (де кріпиться новий напірник та проводиться його наповнення очищеним та знепиленим пухом, пером), вакумного блоку - пилососа.

 

* Завантажувальний бункер

 

Завантажувальна камера розрахована для заповнення перо-пухової маси подушки 80х80. У завантажувальному бункері встановлені: бактерицидна ультрафіолетова лампа, лампа підсвічування, перемішувач і фен для сушіння наповнювача.

В процесі обробки старий наповнювач піддається опроміненню ультрафіолетових променів бактерицидної лампи Phillips, що застосовується в медицині. Потужність лампи 8 Вт і її розташування в приймальному бункері виключають негативний вплив на здоров'я оператора. Передбачений обдув ламп, що запобігає налипання пуху-пера на ультрафіолетову бактерицидну лампу і лампу підсвічування.

У бункері завантаження проводиться распушення, підсушування і дезінфекція пуху-пера. Конструкція прийомного бункера передбачає підняття і переміщення пера-пуху у верхню частину установки (у блок очищення). Матеріал піднімається вгору, не допускаючи випадкового попадання важкого сміття в камеру чищення.

* Блок очищення

 

Блок, де проводиться затримка великого пір'я, остяків, ворсу, пилу і кісткового борошна. Складається з трьох сітчастих перегородок для відділення пилу і ворсу, лабіринту з пастками для сміття, ламаного пера, крупи і пр.

 

* Прийомний бункер

 

Бункер, де кріпиться новий напірник для подушки, ковдри або перини для подальшого наповнення очищеної пухо-перової маси.

 

* Ваккумный блок

 

У вакуумному блоці кріпиться старий напірник, який служить мішком для сміття. Із зовнішньої сторони установки до патрубка кріплення мішка сміттєзбірника приєднується шланг вбудованого пилососа.

Рівень шуму роботи установки можна порівняти з роботою сучасного малошумного пилососа, тобто не перевищує 70 дБ.

Фільтруючі елементи служать для очищення від пилу повітря, що надходить у двигуни, завдяки чому досягається тривалий термін їх служби.

 

Функціональність обладнання серії "VITA Start maxi"

 

1.Сушка і перемішування (распушення) наповнювача.

2.Тройна система чищення і знепилювання пухо-перової сировини.

3.Вбудований пилосос, необхідний як для чищення самої установки, так і для прибирання приміщення. Довжина шланга 3 м. Як сміттєзбиральники служать старі напірники.

4.Можливо вакумувати вироби за допомогою спеціальної насадки у комплекті до устаткування (послуга вакумування - де відкачується повітря з готових виробів для зменшення їх розмірів, що полегшує клієнтам транспортування габаритних подушок або ковдр).

5.виготовлення пухових ковдр

Ковдри на "VITA Start maxi" робити дуже зручно завдяки конструкції прийомного бункера, помірної інтенсивності задування наповнювача в одеяльный напірник, хорошому огляду ходу реставрації.

 

Комплект насадок і пристосувань для оператора:

* шланг-насадка для дистанційного заповнення завантажувального бункера (для важких перин або подушок),

* насадка для вакумування,

* насадка для заповнення ковдр,

* щуп для перемішування і перевірки наповнювача.

 

Переваги установки "VITA Start maxi":

 

1. Продуктивність (рентабельність) установки до 45 відреставрованих (почищених) виробів за 8-годинний робочий день.

2. Наявність функції сушіння і перемішування (распушення) наповнювача.

3. Придатна для виготовлення подушок і ковдр будь-яких розмірів.

4. Висока якість чищення пухо-перової маси.

5. Наочність процесу реставрації (оглядові вікна у всіх робочих зонах установки).

6. Вакумування виробів - відкачування повітря з подушок за допомогою спеціальної насадки у комплекті з установкою) для полегшення транспортування і більш компактного зберігання.

7. Наявність вбудованого пилососа (як сміттєзбірника використовується старий напірник, відпадає необхідність у витратах на сміттєві мішки).

8. Дезінфекція пуху, пера, робочої камери установки за допомогою ультрафіолетової бактерицидної лампи Phillips.

9. Безпека роботи установки за рахунок застосування запобіжного клапана, що виключає вірогідність виходу з ладу обладнання у разі попадання сторонніх предметів в завантажувальний бункер.

10. Установка комплектується насадками і пристосуваннями для зручності роботи оператора і надання додаткових послуг клієнтам.

11. Установка має заземлення всіх вузлів і агрегатів (необхідна електромережа з заземленням).

 

Техн. характеристики

Найменування параметру Одиниця виміру    
Значення
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм
1500±3
720±3
1380±3
Маса (нето) кг 170±5%
Напруга живлення від мережі змінного струму
В 220
Споживана потужність
кВт 3,1±5%
Шум (не боліш) Дб 70
Час неперервної роботы (не боліш) мин 30
Перерва між включеннями (не менш) мин 2
Колькість персонала людина 1